Jak zainstalować CyanogenMod 7.1 na Samsung Galaxy S II

CyanogenMod jest najlepszym i bardzo popularnym niestandardowym ROM-em open-source dla urządzeń z Androidem. CyanogenMod został zaprojektowany w celu zwiększenia wydajności i niezawodności w stosunku do ROM-ów opartych na systemie Android wydanych przez producentów i operatorów. Oferuje on także wiele funkcji i ulepszeń, których obecnie nie ma w standardowych wersjach systemu Android.

Stabilny CyanogenMod 7.1 build został w końcu wydany po długim opóźnieniu. CM 7.1 jest wyposażony w wiele nowych funkcji, ulepszeń i obsługę 68 urządzeń! Ten build jest oparty na systemie Android 2.3.7. Podczas stabilnego CM 7.1 jest dostępny dla większości urządzeń, ale wciąż jest wiele urządzeń w statusie beta (Pyramid, HP Touchpad, Optimus 3D, itp.)

SGS2_CM7

Oficjalne wsparcie dla Samsunga Galaxy S II zostało dodane w CyanogenMod 7.1. Oto nasz Przewodnik po instalacji CM 7.1 na SGS2 (wykonaj uważnie poniższe kroki). Ten poradnik może być użyty do zainstalowania CM7 na innych obsługiwanych urządzeniach z Androidem, jeśli twoje urządzenie jest zrootowane za pomocą odpowiedniego narzędzia.

Zastrzeżenie: Wypróbuj tę instrukcję na własne ryzyko. Nie ponosimy odpowiedzialności w przypadku uszkodzenia urządzenia lub unieważnienia gwarancji.

Przed przystąpieniem do instalacji, Utwórz kopię zapasową – Zaleca się wykonanie kopii zapasowej wszystkich danych telefonu, takich jak kontakty, wiadomości, zdjęcia itp. Użyj Kopia zapasowa Titanium aby utworzyć kopię zapasową wszystkich aplikacji zainstalowanych na telefonie (wymaga rootowania). Wykonaj również kopię zapasową wszystkiego, co jest zapisane na karcie SD, do folderu na komputerze, ponieważ może ona zostać sformatowana.

>> Aby zainstalować niestandardowy ROM na swoim urządzeniu, należy najpierw ROOT Galaxy S II. Odwiedź ten wątek opublikowane na forum XDA-Developers, aby zobaczyć, jak rootować SGS2.

Wymagania wstępne: Bateria 100% i pobierz poniższe pliki.

• Pobierz CyanogenMod 7.1 (Stable Mod) dla SGS2 I9100
  • Pobierz Aplikacje Google dla CM7

Instalowanie ClockworkMod Recovery –

• Pobierz i zainstaluj aplikację „Menedżer ROM” aplikacja z Android Market. Teraz otwórz ROM Manager, pojawi się komunikat, wybierz OK, aby kontynuować.
  • Wybierz pierwszą opcję „Uruchom ClockworkMod Recovery„.Menedżer ROM
  • Pojawi się okno potwierdzania modelu telefonu, wybierz ’Samsung Galaxy S II’. Zostanie otwarte okno z prośbą o dostęp dla superużytkownika, natychmiast kliknij Zezwalaj. Pojawi się okno dialogowe o następującej treści Pomyślnie zainstalowano ClockworkMod Recovery!’.
  • Ponownie otwórz Menedżera ROM i wybierz „Uruchom ponownie odzyskiwanie”.

Backup Current SGS2 Gingerbread Stock ROM –

W programie ClockworkMod Recovery otwórz zakładkę „backup and restore” i wybierz opcję „”Utwórz kopię zapasową’ opcja. Obraz odzyskiwania bieżącego ROM-u zostanie zapisany w folderze o nazwie ’clockworkmod na karcie SD. Następnie wybierz opcję „Uruchom ponownie system teraz”, aby ponownie uruchomić telefon. Dalej,

>> Upewnij się, że skopiowałeś plikclockworkmod’ folder z karty SD do komputera.

>> Przenieś dane update-cm-7.1.0-GalaxyS2-signed.zip i plik 'Google Apps zip’ (pobrany powyżej) do katalogu głównego karty SD.

Uruchom ponownie telefon w trybie Recovery Mode – Uruchom ROM Manager na telefonie i wybierz „Uruchom ponownie komputer w trybie Recovery„.

• W ClockworkMod Recovery, przewiń w dół do trzeciej opcji „wyczyść dane/reset fabryczny” za pomocą klawiszy głośności i wybierz ją. Wybierz „Tak – usuń wszystkie dane użytkownika”, aby potwierdzić.

Menu odzyskiwania ClockworkMod

• Po zakończeniu wymazywania danych wybierz „wyczyść partycję cache„, a następnie wybierz 'Tak – wymaż pamięć podręczną’, aby potwierdzić.
  • Następnie otwórz „zaawansowane i wybierz „Wipe Dalvik Cache”, potwierdź, aby kontynuować. Następny „Wyczyść statystyki baterii” także.
  • Następnie wybierz „zainstaluj zip z karty sdcard” z głównego menu odzyskiwania. Wybierz „wybierz zip z karty sdcard„, a następnie wybierz opcję aktualizacja-cm-7.1.0-GalaxyS2-podpisane.zip aby zastosować plik, wybierz „Tak..’, aby potwierdzić.

wybierz zip z karty sdcard

• Po prostu poczekaj kilka minut, aż instalacja zostanie zakończona.
  • Podobnie , Zainstaluj plik zip z aplikacjami Google Apps plik (gapps-gb-20110828-signed).zip).
  • Po zakończeniu instalacji wybierz +++++Go Back+++++, aby powrócić do menu głównego, a następnie wybierz przycisk Uruchom ponownie system opcja. Samsung Galaxy S II powinien teraz uruchomić się w systemie CyanogenMod.

To wszystko! Ciesz się zupełnie nowym, potężnym i konfigurowalnym CyanogenMod 7.1 ROM. ��