Jak znaleźć szkice szpul na Instagramie dla iPhone’a i Androida

Instagram oferuje możliwość zapisywania wersji roboczych postów i rolki, aby użytkownicy mogli je później znaleźć. Najwyraźniej wielu Instagramowiczów korzysta z funkcji szkicu, aby zapisać swoje zdjęcia na Instagramie bez ich publikowania. Jest to przydatne w przypadku, gdy chcesz opublikować film w późniejszym czasie z wszystkimi niezbędnymi zmianami i poprawkami. Co więcej, ludzie wolą zapisywać wersje robocze szpul, ponieważ nie ma możliwości zaplanowania publikowania filmów w szpulach na Instagramie.

Podczas gdy większość użytkowników wie, jak używać szkiców do rolki, jak ‘Zapisz jako wersję roboczą opcja jest podświetlona na stronie udostępniania. W związku z tym, próbując znaleźć szkice swoich szpul na Instagramie, możesz się zdziwić. Dzieje się tak, ponieważ w przeciwieństwie do posty na Instagramie, podczas nagrywania nowej relacji lub oglądania relacji innych osób nie zobaczysz nigdzie wersji roboczych.

Gdzie są moje wersje robocze szpul na Instagramie 2021??

Wielu użytkowników Instagrama, zwłaszcza tych, którzy nie są uzależnieni od Instagrama, zadaje sobie pytanie: “Gdzie w Instagramie są zapisane wersje robocze filmów”? Nie martw się, jeśli nie masz pojęcia, gdzie podziały się Twoje szkice filmów.

Oto jak możesz odzyskać wersję roboczą rolki w aplikacji Instagram na iPhone’a i Androida.

1. Przejdź do aplikacji Instagram i dotknij swojego zdjęcia profilowego w prawym dolnym rogu.
  2. Na ekranie swojego profilu stuknij przycisk Zakładka Szpule w centrum. Zauważ, że sekcja Nagrania pojawia się tylko wtedy, gdy po raz pierwszy udostępniasz nagranie lub zapisujesz je jako wersję roboczą. jak znaleźć wersje robocze filmów na Instagramie
  3. Stuknij w “Projekty“.
  4. Na ekranie “Wersje robocze filmów&#8221 zostaną wyświetlone wszystkie filmy, które zapisałeś jako wersje robocze.

UWAGA: Jeśli wylogujesz się lub odinstalujesz aplikację Instagram, Twoje szkice zostaną usunięte na zawsze.

RELATED: Jak uzyskać dostęp do szkiców Story na Instagramie

Jak usunąć szkice szpul na Instagramie?

Jeśli często nagrywasz filmy na Instagramie, możesz mieć wiele wersji roboczych. Lepiej jest pozbyć się wszystkich bezużytecznych szkiców i uporządkować je.

Jak usunąć wersję roboczą filmu na Instagramie,

1. przejdź do katalogu “Wersje robocze szpul”, wykonując powyższe kroki.
  2. Stuknij “Wybierz” w prawym górnym rogu i zaznacz wszystkie szkice, które chcesz usunąć na zawsze. szkice szpul na Instagramie dla iPhone'a
  3. Teraz dotknij przycisku “Odrzuć” u dołu ekranu. Jak usunąć wersje robocze filmów na Instagramie?

To jest to. Wszystkie wybrane szkice zostaną trwale usunięte.

Uwaga:: W aplikacji Instagram nie jest wyświetlane żadne okno potwierdzenia po stuknięciu opcji Odrzuć. Pamiętaj więc, aby dokładnie usuwać swoje Rolki na Instagramie szkice.

ZWIĄZANE: Jak sprawdzić liczbę wyświetleń filmów na Instagramie

Jak opublikować szkice filmów na Instagramie

Aby opublikować wersję roboczą filmu w dowolnym momencie, po prostu przejdź do folderu Wersje robocze i dotknij konkretnego filmu, który chcesz opublikować. W razie potrzeby dokonaj ostatecznych zmian, takich jak dodanie podpisu, ustawienie zdjęcia na okładkę, oznaczenie osób itp. Możesz również edytować rolkę, aby dodać do niej filtry, naklejki, muzykę i tekst. Następnie dotknij przycisku “Udostępnij”Przycisk na dole strony, aby opublikować swoje nagranie.

jak opublikować szkic zdjęcia na Instagramie

Jak edytować i odtwarzać szkice szpul na Instagramie?

Warto wyświetlić podgląd lub odtworzyć wersję roboczą filmu przed udostępnieniem go na Instagramie. Zaskakujące jest to, że na stronie udostępniania nie ma opcji oglądania szkicu rolki.

Bez obaw! Wystarczy dotknąć opcji “Edytuj” w prawym górnym rogu, aby zobaczyć podgląd szkicu rolki.

jak edytować szkice szpul na Instagramie

Aby edytować szkice rolki w aplikacji Instagram, stuknij to samo “EdytujAby przejść do trybu edycji, dotknij przycisku ”Odrzuć” na ekranie udostępniania. Można tu korzystać z narzędzia do rysowania, dodawać podkład głosowy, naklejki, tekst z różnymi czcionkami i efektami. Możesz nawet dostosować głośność dźwięku z aparatu lub wybranej wcześniej ścieżki dźwiękowej. Możliwe jest również usunięcie oryginalnego dźwięku i dodanie nowej muzyki z Instagrama.

jak platać szkice filmów na Instagramie
Edytowanie wersji roboczej filmu w aplikacji Instagram

Jak zapisać szkice szpul na Instagramie w rolce aparatu?

Czy masz szkic filmu, który chcesz opublikować na innej platformie zamiast na Instagramie?? W takim przypadku musisz ręcznie pobrać projekt szpulki Instagrama na iPhone’a lub smartfon z Androidem.

Aby zapisać wersję roboczą rolki na Instagramie do swojej galerii lub rolki aparatu, wystarczy dotknąć opcji “Edytuj” na ekranie udostępniania. Następnie stuknij przycisk przycisk „pobierz (ikona strzałki w dół), aby zapisać kopię zapasową do przeglądania w trybie offline lub bezpośredniego udostępniania.

Jak zapisać wersję roboczą filmu na Instagramie w rolce aparatu
Przycisk pobierania, aby zapisać szkic filmu do rolki aparatu

Warto zauważyć, że wszelkie nagrania, w których użyto zewnętrznego dźwięku z biblioteki muzycznej Instagrama, zostaną zapisane bez muzyki w galerii. Jednak szpule, w których dźwięk z kamery został nagrany przez mikrofon użytkownika, zachowają oryginalny dźwięk.

WSKAZÓWKI:

• Jak zrobić rolki na Instagramie z wielu zdjęć