Łatwy sposób na sprawdzenie online wykorzystania danych szerokopasmowych Airtel

Jeśli jesteś klientem Airtel Broadband i chcesz sprawdzić wykorzystanie swojego Internetu? Oto naprawdę prosty sposób na szybkie znalezienie informacji o wykorzystaniu danych szerokopasmowych Airtel dla Twojego konta. Smartbytes, usługa wprowadzona niedawno przez Airtel pozwala użytkownikom szerokopasmowego Internetu na zakup dodatkowych pakietów danych w celu zachowania szybkiego pasma po przekroczeniu limitu FUP i działa również jako menedżer wykorzystania Internetu.

Aby zobaczyć wykorzystanie danych internetowych Airtel, odwiedź stronę www.airtel.w/smartbyte-s/page.html z Twojego połączenia szerokopasmowego Airtel. Strona ta natychmiast pokaże szczegóły dotyczące korzystania z internetu na Twoim koncie w bieżącym cyklu rozliczeniowym bez konieczności rejestracji lub logowania. Na stronie podany jest twój DSL ID (nr telefonu.), miesięczny limit szybkich danych zgodnie z planem (w tym doładowanie i dane myHome), pozostała ilość szybkich danych (bez FUP) oraz dni pozostałe do końca bieżącego cyklu rozliczeniowego (obliczane według miesięcy).

Sprawdź wykorzystanie danych szerokopasmowych Airtel za pomocą Smartbytes

Używając Smartbytes, możesz również zachować wysokie prędkości danych, wybierając jeden z wymienionych dodatkowych pakietów danych. Przydaje się to w przypadku, gdy skończył się limit szybkich danych i nie chcesz kontynuować przeglądania stron z niską przepustowością, i.e. 256Kb/s, 512Kb/s lub 1Mb/s w zależności od planu taryfowego. Należy zauważyć, że dodatkowe zakupione GB są dostępne do wykorzystania tylko w bieżącym cyklu rozliczeniowym. Odpowiednie opłaty za dodatkowe dane zostaną dodane do Twojego cyklu rozliczeniowego.

Uwaga: Możesz nawet sprawdzić wykorzystanie danych przez innych użytkowników Airtel, jeśli masz dostęp do ich sieci. To jest coś, co Airtel musi naprawić.

Czytaj także: Jak sprawdzić niewykorzystane dane Airtel Broadband Carry Over

Aktualizacja: Alternatywnie użytkownicy usług szerokopasmowych Airtel mogą sprawdzić miesięczne zużycie danych pod adresem Airtel Selfcare portal. Pamiętaj o zarejestrowaniu swojego konta, aby móc nim zarządzać i przeglądać szczegółowe informacje. Aby wyświetlić bieżące zużycie danych, wybierz swoje konto z karty Konta na pasku bocznym. Kliknij na “Szczegóły historii&#8221, aby zobaczyć wykorzystanie danych dzień po dniu i najedź kursorem na wykres, aby zobaczyć przedział czasowy wraz z ilością pobranych i wysłanych danych. Opcjonalnie użytkownicy mogą eksportować szczegóły użytkowania w formacie pliku Excel.
Airtel selfcare_broadband-data-usage
Historia dziennego wykorzystania danych szerokopasmowych Airtel

Dla użytkowników mobilnych – Użytkownicy Airtel mogą również śledzić zużycie danych szerokopasmowych bezpośrednio z urządzenia z systemem Android lub iOS. Aby to zrobić, wystarczy zainstalować aplikację “My Airtel&#8221 z Google Play lub App Store. Teraz otwórz aplikację i wybierz żądane konto z sekcji Moje konta. Następnie wybierz “Bilans danych&#8221, aby zobaczyć pozostałe dane, jak pokazano poniżej. Home broadband usage to kolejna fajna aplikacja na Androida z minimalistycznym interfejsem, pozwalająca sprawdzić zużycie danych bez konieczności logowania się na konto Airtel.

Moja aplikacja Airtel

Zarządzaj kontem

Bieżące wykorzystanie danych

Aplikacja do korzystania z domowego łącza szerokopasmowego

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka