LeEco wprowadza na rynek Le 2 i Le Max 2 w Indiach w cenie Rs. 11 999 i Rs. 22,999 [Specyfikacja i dostępność]

Wtedy LeTv, a teraz LeEco odniosło ogromny sukces w Indiach dzięki wprowadzeniu na rynek modelu Le 1S. Kilka błyskawicznych sprzedaży i od razu przeszedł do sprzedaży otwartej, co było ogromnym czynnikiem wpływającym na jego popularność, zwłaszcza gdy Redmi Note 3 był w sprzedaży błyskawicznej i prawie niemożliwe było jego łatwe zdobycie. Dziś, LeEco Firma LeEco wprowadziła na rynek indyjski kolejną generację telefonu ‘Le 2′, obok swojego flagowego modelu z 2016 roku ‘Le Max 2′, następcy modelu LeTv Max. Firma ogłosiła również niedawno swoje plany sprzedaży offline w Indiach za pośrednictwem sklepów detalicznych. Przyjrzyjmy się teraz pokrótce obu ofertom:

Le 2

LeEco Le 2

Podążając za sukcesem, LeEco oficjalnie wprowadziło następcę 1s w postaci LeEco Le 2 w agresywnej cenie 11,999 INR. Przyjrzyjmy się specyfikacji telefonu, który jest w stanie konkurować z takimi urządzeniami, jak Redmi Note 3, Meizu M3 Note, Zuk Z1 itd.

Le 2 jest wyposażony w ekran o przekątnej 5.5″ ekran FHD o rozdzielczości 1920*1080 pikseli, który jest bliski 401ppi. Podobnie jak model 1s, 2 ma metalową obudowę typu unibody i waży 153 gramy przy grubości 7 mm.5 mm, co robi wrażenie. Pod maską urządzenia znajduje się złącze Qualcomm Snapdragon 652 Procesor posiada 4 wydajne rdzenie Cortex-A72 i 4 rdzenie Cortex A53, co czyni go bardziej wydajnym niż Snapdragon 650 używany w Redmi Note 3. Przy 3GB pamięci RAM i 32GB pamięci wewnętrznej nie ma możliwości rozszerzenia pamięci. Ale to, co jest dobre, to fakt, że ma podwójne gniazdo nano-sim, a więc jest naprawdę Dual SIM telefon w dowolnym momencie, a obie tacki SIM akceptują karty SIM 4G LTE i z obsługą VoLTE. Le 2 jest wyposażony w baterię o pojemności 3000 mAh i działa w oparciu o technologię EUI Android 6.0 Marshmallow.

Jeśli chodzi o aparat, to posiada on 16MP f/2.0 szerokokątny aparat główny, który może robić zdjęcia 2160p @ 30fps, a także posiada PDAF i lampę błyskową LED. Z przodu znajduje się aparat 8MP.

Dzięki obsłudze USB Typu-C, LeEco zrezygnowało z 3.Gniazdo audio 5 mm, które umożliwia odtwarzanie ciągłego cyfrowego dźwięku bezstratnego (CLDA) przez ten sam port USB typu C. Telefon jest również wyposażony w skaner linii papilarnych z tyłu, który jest wokół technologii ultradźwiękowej, jeden z pierwszych telefonów, które używają tego. Telefon obsługuje również USB OTG i szybkie ładowanie.

Dostępność LeEco Le 2 będzie dostępny w cenie Rs. 11,999 w późniejszym terminie w czerwcu na Flipkart i LeMall, oficjalnej stronie Le.

Le Max 2

LeEco Max 2

Wraz z Le 2, Le Max 2 pojawił się również flagowy model. Telefon jest wyposażony w najwyższej klasy specyfikacje, a podstawowy wariant jest bardzo atrakcyjnie wyceniony. Przyjrzyjmy się szczegółom modelu Max 2:

Max 2 jest wyposażony w duży 5.7-calowy ekran QHD Jest to również wyświetlacz bez ramek, który LeEco nazywa wyświetlaczem Super Retina. Telefon jest zasilany przez procesor Układ SoC Snapdragon 820 taktowana zegarem 2.15 GHz wraz z procesorem graficznym Adreno 530. Wyposażony w 4 GB lub 6 GB pamięci UFS 2.0 RAM w zależności od wariantu 32 GB ROM lub 64 GB, który możesz wybrać. Podobnie jak w Le 2, pamięć masowa jest nierozszerzalna. W środku znajduje się bateria o pojemności 3100 mAh z obsługą szybkiego ładowania, której nie można wyjąć. EUI 5.5 oparty na systemie Android 6.0 Marshmallow będzie działać na telefonie Max 2.

Podobnie jak LeEco 2, Max 2 obsługuje Dual nano SIM z 4G VoLTE, szybkie ładowanie i CDLA dla lepszych wrażeń audio i rezygnacji z 3.Gniazdo 5 mm zamiast portu USB Typu-C. Telefon jest również wyposażony w ultradźwiękowy skaner linii papilarnych który może działać także z wilgotnymi i tłustymi palcami. Opcje łączności obejmują dwuzakresowe Wi-Fi, 4G LTE, VoLTE, Bluetooth 4.2, a GPS.

Jeśli chodzi o aparat, to posiada on tylną kamerę 21MP z f/2.Przysłona 0, optyczna stabilizacja obrazu (OIS), autofokus z detekcją fazy (PDAF) i dwutonowa lampa błyskowa LED. Może nagrywać filmy 4K przy 30 kl. Z przodu znajduje się kamera 8 MP.

Dostępność Wariant Max 2 o pojemności 32 GB jest dostępny w cenie 22 999 INR natomiast wariant 64 GB jest dostępny w cenie 29 999 INR. Telefon Le Max 2 będzie dostępny w sklepach Flipkart i LeMall.com od 28 czerwca w sprzedaży błyskawicznej, rejestracja rozpocznie się 20 czerwca.