Muzyka na Instagramie nie działa | 7 poprawek, aby rozwiązać problem

Od kilku dni użytkownicy Instagrama doświadczają pewnych problemów ze swoimi kontami na Instagramie. Użytkownicy znaleźli wiele problemów na swoich kontach i nie mogą ich rozwiązać samodzielnie. Więc teraz ostatni problem jest następujący Muzyka na Instagramie nie działa. Ten problem stał się powszechny i wielu użytkowników ma trudności z przywróceniem funkcji muzycznej w aplikacji.

Przygotowałem zaktualizowany artykuł, aby dostarczyć im wszystkich informacji potrzebnych do rozwiązania ich problemu. Wymienione poprawki są najlepszymi opcjami, jakie można uzyskać i pomogą rozwiązać problem. Tak więc, nie tracąc więcej czasu, przeczytaj te poprawki, jestem pewien, że jedna z nich ci pomoże.

Jak naprawić niedziałającą muzykę na Instagramie?

Niedziałająca muzyka na Instagramie | 7 sposobów na rozwiązanie problemu

Kiedy napotykasz jakikolwiek problem z Instagram muzyka, należy zastosować poprawki wymienione poniżej. Są łatwe i można ich użyć do naprawienia problemu na Instagramie. Jeśli więc borykasz się z powyższym problemem, po prostu zapoznaj się z poprawkami, a jestem pewien, że znajdziesz rozwiązanie.

1. Sprawdź naklejkę z muzyką

Sprawdź, czy naklejka muzyczna jest dostępna i działa. Następnie należy kliknąć znak plus u góry ekranu, przejść do menu rozwijanego i wybrać historię. Wybierz zdjęcie lub film i dodaj je do swojej historii.

Teraz możesz kliknąć ikonę muzyki, kliknąć naklejki i wybrać naklejkę muzyczną. Znajdziesz tu listę opcji muzycznych z biblioteki muzycznej Instagrama.

2. Aplikacja Instagram została zaktualizowana

Aplikacja Instagram została zaktualizowana

Zawsze aktualizuj aplikację Instagram, ponieważ zaktualizowana aplikacja pomoże Ci zaktualizować wszystkie wymagane funkcje. Pomogłoby to również uzyskać opcję muzyki. Możesz zachować aplikację do automatycznej aktualizacji, ponieważ będzie ona aktualizowana w razie potrzeby. Możesz nawet zdecydować się na aktualizację, zgodnie z własnym wyborem ręcznie.

3. Przełącz na konto osobiste

Przełącz na konto osobiste

Użytkownicy skarżyli się, że stracili opcję muzyki podczas aktualizacji do konta biznesowego na Instagramie. Tak więc, jeśli masz konto profesjonalne, przełącz się na konto osobiste, a Twój problem zostanie rozwiązany. Możesz ponownie przełączyć się na swoje konto profesjonalne, kiedy tylko chcesz. Po przełączeniu się z konta profesjonalnego na osobiste, przywrócenie opcji muzyki na koncie może zająć trochę czasu.

4. Wyloguj się z Instagrama

Wyloguj się z Instagrama - muzyka z Instagrama nie działa

Możesz spróbować wylogować się z konta na Instagramie, a następnie zalogować się ponownie na swoje konto. Ta poprawka jest przydatna i może rozwiązać Twój problem. Po wylogowaniu się i ponownym zalogowaniu funkcja również zostanie przywrócona w takiej postaci, w jakiej znajduje się w aplikacji.

5. Zainstaluj ponownie Instagram

przeinstaluj instagram - muzyka na Instagramie nie działa

Musisz odinstalować i ponownie zainstalować aplikację, gdy powyższa poprawka nie działa. Gdy to zrobisz, usuniesz pliki zainstalowane z aplikacją. Nawet pamięć podręczna aplikacji jest usuwana, co może uniemożliwić jej prawidłowe działanie. Ponownie po zainstalowaniu aplikacji, wraz z nią instalowane są nowe pliki, które są aktualizowane.

Żadne dane, które miałeś wcześniej na platformie dla swojego konta, nie zostaną utracone. Spróbuj tego; może ci się poszczęści!

6. Awarie na Instagramie

Usługa Instagram może przejść w tryb offline i może ograniczyć korzystanie z niektórych funkcji aplikacji. Powinieneś także sprawdzić stronę statusu Instagrama w detektorze w dół, a otrzymasz status usługi dostępnej w czasie rzeczywistym.

7. Obsługa klienta Instagram

Obsługa klienta Instagrama - muzyka na Instagramie nie działa

Gdy którakolwiek z powyższych opcji nie zadziała, możesz skorzystać z pomocy zespołu wsparcia Instagrama. Musisz przesłać im swój problem pocztą. I skontaktują się z Tobą w ciągu kilku godzin. Czasami mogą nawet nie udzielić odpowiedzi, ponieważ problem może dotyczyć znacznej liczby użytkowników, a ich zespół pracuje nad problemem i rozwiązuje go.

Możesz teraz rozwiązać usterkę związaną z niedziałającą muzyką na Instagramie. Powyższe poprawki pomogłyby ci w ich rozwiązaniu. Jestem pewien, że nie będziesz rozczarowany, a jeden z nich się przyda. Użyłem również kilku poprawek, gdy napotkałem problem, i zdziałały cuda dla mojej aplikacji. Możesz również spróbować tego samego. Do tego czasu, szczęśliwego Instagramowania!

Dlaczego nie działa muzyka na Instagramie??

Problem niedziałającej muzyki na Instagramie może wynikać z problemów technicznych lub obecności błędu, który uniemożliwia prawidłowe działanie aplikacji.

Czy mogę rozwiązać problem niedziałającej muzyki na Instagramie??

Tak, możesz skorzystać z poprawek wymienionych powyżej, takich jak ponowna instalacja i odinstalowanie aplikacji, wylogowanie się i zalogowanie na konto oraz przełączenie się na konto osobiste. Te opcje pomogą ci zwalczyć problem i go rozwiązać.