4 Niesamowite tapety na żywo dla Androida [Pobierz]

Musisz używać domyślnych tapet na żywo na swoim urządzeniu z systemem Android. Oto kilka wspaniałych tapet na żywo z systemu A.O.I Studio, które z pewnością upiększy Twój telefon z Androidem.

1) Najlepsza Matrix Live Wallpaper

Jest darmowa i ma najbardziej realistyczny efekt padającego deszczu postaci z Matrixa. Program ma prostą konstrukcję i jest wyposażony w pełne ustawienia dostosowywania, takie jak: możliwość ustawienia prędkości opadania i koloru znaków. Jest to naprawdę najlepsza tapeta na żywo Matrix i musisz ją wypróbować!

Najlepsza żywa tapeta Matrix

Najlepszy Matrix_qrcode

2) 3D Matrix III Rewolucje LWP

Jest to 3 i ostatni odcinek serii Matrix na żywo tapety z A.I.O Studio. Jest darmowy, w pełni konfigurowalny i renderuje twarze głównych ról Matrixa skomponowane przez postacie. Istnieją opcje, aby ustawić szybkość przełączania, dostosować charakter i kolor światła. Wypróbuj go.

3D Matrix III Rewolucje LWP

Matryca 3D III Rewolucje

3) Galaxy Core Live Wallpaper

Jest to darmowa, bardzo piękna i oszałamiająca galaktyczna tapeta na żywo, która zawiera wiele obracających się galaktyk spiralnych. Możesz wybierać spośród 9 niesamowitych galaktyk, a mianowicie: Galaktyka Vega, Galaktyka Lyra, Mgławica Oriona, Mgławica Aquila, Rdzeń Galaktyki, Mgławica Krab, Mgławica Eta Carina, Mgławica Rozeta i Mgławica Antena.

Galaxy Core Live Wallpaper

Galaxy-Core_qrcode

4) Tapeta na żywo Słoneczny wiatr

Ta tapeta została niedawno wydana, aby rozświetlić ekran telefonu olśniewającym wyglądem w Sylwestra. Jest dobrze zaimplementowany w OpenGL i wysoce zoptymalizowany. Ma 5 oszałamiających efektów dołączonych domyślnie i jeden to Customized, który jest w pełni konfigurowalny.

Solar Wind Live Wallpaper

Słoneczny wiatr_qrcode

Wszystkie powyższe tapety na żywo można pobrać za pomocą podanego kodu QR lub wyszukując ich nazwy w Android Market. Check A.I.O Studio strona internetowa dla więcej chłodnym kolekcji.

Podziel się z nami swoimi ulubionymi „Żywymi tapetami dla Androida”!

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka