Aktualizacja OTA HTC One (M7) Sense 6 już dostępna w Indiach

Interfejs użytkownika Sense 6 firmy HTC aktualizacja, która jest dołączana do nowego HTC One (M8), jest już dostępna dla użytkowników HTC One (M7) w Indiach. Aktualizacja Sense 6 UI dla oryginalnego HTC One zawiera najnowszą wersję HTC Sense 6 z systemem Android KitKat 4.4. Wersja aktualizacji oprogramowania 5.12.707.104 który ma rozmiar 670 MB, jest już dostępny do pobrania przez Internet (OTA). Aktualizacja Sense 6 to aktualizacja kosmetyczna, która wprowadza znaczące ulepszenia interfejsu użytkownika, aby na nowo zdefiniować ogólne wrażenia z użytkowania HTC One M7.

Jak widać na poniższych zrzutach ekranu, „aktualizacja Sense 6” wprowadza tryb ekstremalnego oszczędzania energii, motywy oznaczone kolorami ułatwiające nawigację, konfigurowalne czcionki, nowy interfejs Galerii i Aparatu, ulepszenia Blinkfeed, ulepszoną aplikację muzyczną z bardziej oszałamiającymi wizualnie motywami, przeprojektowany interfejs Sense TV, funkcję harmonogramu dla trybu Nie przeszkadzać, przeprojektowany zasobnik aplikacji, ulepszone aplikacje Poczta, Wiadomości, Kalendarz, Telefon i wiele innych.

htc one m7 sense 6 aktualizacja        htc one sense 6 OTA Indie

Co nowego i odmiennego w systemie Android 4.4/Sense 6” – Sprawdź @ htc.com/us/go/sense-6-update, aby uzyskać szczegółowe informacje o nowych funkcjach i ulepszeniach istniejących funkcji.

Aby sprawdzić dostępność aktualizacji, przejdź do Ustawienia > Informacje > Aktualizacje oprogramowania. Zalecane jest pobieranie aktualizacji przez Wi-Fi.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka