Asus zaprezentował Zenfone 3 Zoom z podwójnym aparatem tylnym 12MP, zoomem optycznym, 5.Wyświetlacz 5″ FHD AMOLED i bateria 5000mAh

ASUS nigdy nie przegapił akcji na najważniejszych konferencjach technologicznych i chce zgarnąć kawałek światła reflektorów na trwających targach CES 2017 w Las Vegas. Pod koniec 2016 roku wprowadzono na rynek serię Zenfone 3, a biorąc pod uwagę, że rodzina jest dość duża, w 2017 roku pojawi się jeszcze kilka nowych modeli. Podczas gdy serii Zenfone Zoom brakowało do tej pory atrakcyjnego wzornictwa i budowy, tym razem ASUS chce to zmienić. Co więc oferuje ten telefon?? Jakie są ulepszenia w porównaniu z wcześniejszymi telefonami Zoom? Czytaj dalej.

Zenfone 3 Zoom

Zupełnie nowy Zenfone 3 Zoom nowy, zachwycający design, ale jest uderzająco podobny do iPhone’a 7, a dzięki zastosowaniu dwóch aparatów można go łatwo pomylić z jednym z nich! Telefon jest wyposażony w 5.5″ wyświetlacz FHD AMOLED który zawiera 1920*1080 pikseli. W zestawie Gorilla Glass 5 ochrona wraz z powłoką oleofobową, która pomaga utrzymać wyświetlacz w czystości przed smugami i odciskami palców. Jasność na poziomie 500 nitów pomaga w dobrej widoczności na zewnątrz.

Pod maską telefonu znajduje się procesor Qualcomm SoC Snapdragon 625 taktowany zegarem 2 GHz, z 4 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. To, co widzieliśmy, to bardzo wydajny procesor, jeśli chodzi o czas pracy na baterii. Uważamy, że to dobry wybór, ponieważ ktoś ma tendencję do robienia dużej ilości zdjęć i musi mieć wystarczająco dużo soku, gdy jest na nim! A bateria nie jest byle jaka, bo ASUS postanowił ją upakować 5000mAh który obsługuje również ładowanie zwrotne i ładuje się przez port USB Typu-C! Dzięki procesorowi graficznemu Adreno 506 telefon będzie miał przyzwoitą moc do pracy wielozadaniowej w pewnym zakresie. Z Dual SIM zdolność, telefon obsługuje 4G VoLTE i może pracować w wielu pasmach.

Zenfone 3 Zoom Podwójne tylne aparaty

Większe pole do popisu ma aparat. Istnieją 2 tylne obiektywy tutaj – jeden to aparat główny, a drugi to zoom. Główny aparat jest 12MP Sony IMX362 z obiektywem f/1.Przysłona 7, podwójny pikselowy PDAF i laserowy autofokus. Główny aparat o ogniskowej 25 mm i polu widzenia 80 stopni, z 4-osiową stabilizacją obrazu OIS i 3-osiową stabilizacją EIS, tworzy wspaniały zestaw, który może nagrywać filmy 4K i jest wspierany przez dwutonową lampę błyskową LED.

Drugi aparat to Aparat z zoomem 12MP z możliwością 12-krotnego powiększenia, w tym 2.3-krotny zoom optyczny o ogniskowej 59 mm. Główna kamera ma obiektyw 6P, natomiast kamera z zoomem ma obiektyw 5P. Wszystko to brzmi tak oszałamiająco, że nie możemy się doczekać, aż dostaniemy go w swoje ręce! Jeśli chodzi o nagrywanie wideo, aparat nagrywa wideo w jakości HD 1080p przy 30 klatkach na sekundę i 720p przy 30 klatkach na sekundę z 3-osiowym systemem EIS. Jeśli chodzi o przednią kamerę, ma ona 13 MP Sony IMX214, który cieszy się dużym zaufaniem, a który był również głównym aparatem w Mi 4 i OnePlus One.

Kolory Zenfone 3 Zoom

Zenfone 3 Zoom (ZE553KL) Najważniejsze dane techniczne:

• 5.Wyświetlacz 5″ Full HD AMOLED z Gorilla Glass 5
  • Ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 625 @2.0GHz z Adreno 506 GPU
  • Zen UI 3.0 oparty na systemie Android 6.0 Marshmallow
  • 4GB RAM
  • 32GB/64GB/128GB pamięci wewnętrznej (z możliwością rozszerzenia do 2TB)
  • Dwa tylne aparaty 12 MP (obiektyw szerokokątny + 2.Obiektyw z 3-krotnym zoomem optycznym)
  • Przedni aparat 13MP z czujnikiem Sony IMX214, f/2.Przysłona 0 i lampa błyskowa ekranu
  • Czujnik linii papilarnych i czujnik podczerwieni
  • Hybrydowe gniazdo Dual SIM (nano SIM + nano SIM lub karta microSD)
  • Niewymienna bateria o pojemności 5000 mAh z funkcją odwrotnego ładowania & Szybkie ładowanie
  • 7.Ma 99 mm grubości i waży 170 g
  • Kolory: Navy Black, Lodowcowe srebro, Różowe złoto

Telefon działa w oparciu o interfejs Zen UI zbudowany na systemie Android 6.0, Zenfone 3 Zoom będzie dostępny na różnych rynkach w falach, począwszy od lutego 2017 r. Będziemy na bieżąco informować o cenach i dostępności, gdy tylko się o nich dowiemy. Bądź na bieżąco!