Dlaczego nie mogę zobaczyć, kto oglądał moją historię na Instagramie?? 3 powody & 6 szybkich rozwiązań

Dlaczego nie mogę zobaczyć, kto oglądał moją historię na Instagramie??” to pytanie, które jest zadawane od czasu do czasu przez Instagrammerów, gdy pojawia się jakaś usterka lub błąd od strony technicznej aplikacji. Chociaż problem nie utrzymuje się zbyt długo, to jednak niezależnie od tego, jak długo się utrzymuje, powoduje poczucie niepokoju u użytkowników.

Historie na Instagramie to zabawny i spontaniczny sposób dzielenia się nietrwałymi chwilami, które pozostaną na Twoim profilu przez 24 godziny, a ludzie mogą nawet reagować na Twoje historie. Co więcej, historie na Instagramie udostępniają w czasie rzeczywistym listę obserwujących, którzy je oglądali, a im więcej obserwujących, tym większy zasięg. A jeśli napotykasz pewne problemy dotyczące widoku historii na Instagramie, przeczytaj ten artykuł do samego końca.

Więc bez zbędnych ceregieli, przejdźmy do artykułu i dowiedzmy się, dlaczego nie mogę zobaczyć, kto oglądał moją historię na Instagramie. Dlaczego więc czekać?? Zacznijmy!

Dlaczego nie mogę zobaczyć, kto oglądał moją historię na Instagramie??

Dlaczego nie mogę zobaczyć, kto oglądał moją historię na Instagramie?

Powszechnym problemem użytkowników Instagrama jest to, że czasami nie mogą zobaczyć, kto oglądał ich historie na Instagramie. I to jest bardzo frustrujące, zwłaszcza dla kogoś, kto lubi sprawdzać, kto ogląda jego treści i angażuje się w nie, ponieważ liczby mają znaczenie w mediach społecznościowych, niezależnie od tego, czy chodzi o liczbę polubień, komentarzy czy wyświetleń.

Wymienienie jednego powodu jest trudne, ponieważ może być wiele powodów, dla których nie możesz zobaczyć, kto oglądał Twoją historię na Instagramie. Jednak poniżej wymieniłem niektóre z głównych problemów, z którymi się borykasz.

1. Usterka techniczna lub błąd na zapleczu.

Usterki techniczne są powszechne i możliwe do rozwiązania, a jeśli jest jakiś błąd, to również można go rozwiązać, wydając aktualizację, która naprawi takie uporczywe problemy.

2. Nieoczyszczona pamięć podręczna powodująca problemy z pamięcią.

Piętrząca się pamięć podręczna jest jednym z najczęstszych powodów, dla których aplikacje normalnie funkcjonują, a ludzie napotykają rzadkie problemy, takie jak brak wyświetlania widoków Instagram Story.

3. Słaba łączność z Internetem.

Stabilna łączność z Internetem jest warunkiem wstępnym prawidłowego funkcjonowania każdej aplikacji, a jeśli sieć jest niestabilna, żadna aplikacja nie może działać poprawnie.

Jak naprawić błąd ‘Dlaczego nie widzę, kto oglądał moją relację na Instagramie&#8217??

Jak naprawić brak wyświetlania widoków relacji na Instagramie?

Poniżej wspomniałem o kilku szybkich do zrobienia poprawkach, które pomogą ci naprawić błąd, dlaczego nie widzę, kto oglądał moją relację na Instagramie?. Wypróbuj te poprawki w kolejności, w jakiej zostały wymienione, aby jak najszybciej rozwiązać problem.

1. Uruchom ponownie aplikację Instagram

Jeśli okaże się, że Instagram nie wyświetla widoku historii, pierwszą rzeczą, którą możesz spróbować naprawić, jest ponowne uruchomienie aplikacji. Jeśli problem jest niewielki z powodu problemu z siecią lub jakaś aplikacja działająca w tle zakłóca normalne funkcjonowanie, problem zostanie rozwiązany w mgnieniu oka.

2. Uruchom ponownie telefon

Kiedy zbyt długo korzystasz z tej samej aplikacji, sporadyczne usterki są częstym zjawiskiem. Warto więc zrobić sobie przerwę i dać urządzeniu trochę czasu, uruchamiając je ponownie.

3. Wyczyść pamięć podręczną Instagrama

Jednym z powodów, dla których aplikacja nie działa poprawnie, może być gromadzenie się pamięci podręcznej w pamięci urządzenia, więc wyczyszczenie pamięci podręcznej za każdym razem, gdy napotkasz taki problem, jest czymś, co powinieneś spróbować.

Opcja wyczyszczenia pamięci podręcznej znajduje się w ustawieniach urządzenia w sekcji aplikacji. W sekcji aplikacji poszukaj Instagramu, a następnie dotknij wyczyść pamięć podręczną.

dlaczego niektóre z moich historii na instagramie nie mogą zobaczyć, kto oglądał moją historię tf

— ellyana �� (@lalalooppssyy) 5 stycznia 2022 r

4. Usuń aplikację Instagram i pobierz ponownie

Rozpoczęcie od nowa działa we wszystkich sytuacjach, nawet jeśli Twoja ulubiona aplikacja nie działa poprawnie i okaże się, że problem jest specyficzny dla Ciebie. Odinstalowanie aplikacji i ponowne jej pobranie z pewnością rozwiąże napotkany problem.

5. Użyj Instagram Web

Najczęściej problem ten utrzymuje się w aplikacji Instagram, więc zaleca się sprawdzenie wyświetleń historii za pomocą Instagram Web do czasu, gdy Instagram naprawi problem, jeśli taki istnieje.

6. Szukaj pomocy od zespołu wsparcia Instagram

Jeśli nic nie działa na twoją korzyść, ostatnią rzeczą, którą możesz zrobić, aby pomóc sobie w tej sytuacji, jest skontaktowanie się z zespołem wsparcia Instagrama. Aby zgłosić problem, należy przejść do zakładki ustawień i w sekcji pomocy wybrać opcję Zgłoś problem.

W ten sposób zbliżam się do końca tego bloga i mam nadzieję, że otrzymałeś odpowiedź na pytanie, dlaczego nie mogę zobaczyć, kto oglądał moją Instagram Historia. Wypróbuj powyższe poprawki i zobacz ponownie swoje historie na Instagramie. W przypadku dalszych pytań związanych z historiami na Instagramie możesz komentować w sekcji komentarzy poniżej.

To wszystko na dziś. Trzymaj się! I nadal odwiedzaj naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej zapytań związanych z mediami społecznościowymi, grami i technologią. Do zobaczenia! Do widzenia!