Gionee Marathon M3 z baterią 5000mAh wprowadzony na rynek w cenie Rs. 12 999 [Specyfikacja]

Gionee, chiński producent smartfonów, umieścił na swojej oficjalnej stronie internetowej model „Marathon M3”, który jest następcą modelu Marathon M2. M3, nowy średniobudżetowy smartfon Gionee nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony i wprowadzony na rynek w Indiach. W porównaniu do M2 (z baterią 4200mAh), Marathon M3 posiada ogromną baterię 5000mAh, która wystarcza do zasilania telefonu przez bardzo długi czas. Ceny Gionee M3 nie jest jeszcze ogłoszona, ale sprzedawca w eBay India umieścił ją na liście w cenie Rs. 13,999. Wydaje nam się jednak, że rzeczywista cena będzie niższa.

m3_2

Gionee Marathon M3 posiada 5-calowy wyświetlacz IPS HD, jest napędzany przez procesor MediaTek 1.Czterordzeniowy procesor Cortex A7 3GHz w połączeniu z procesorem graficznym Mali 450 MP działa pod kontrolą systemu Android 4.4 KitKat. Urządzenie jest wyposażone w 1GB RAM, 8GB pamięci wewnętrznej, obsługuje Dual SIM, radio FM i oferuje wsparcie dla rozszerzalnej pamięci do 128GB poprzez kartę microSD. M3 wyposażono w aparat 8 MP z autofokusem i lampą błyskową LED oraz przedni aparat 2 MP. Opcje łączności obejmują: 2G, 3G, Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot Wi-Fi, Bluetooth v4.0, oraz GPS z obsługą A-GPS.

m3

Marathon M3 posiada ogromną Wyjmowana bateria o pojemności 5000 mAh z czasem czuwania do 32.8 dni i czas rozmów 32.46h(3G)/ 51h(2G). Urządzenie jest wyposażone w natywną obsługę USB OTG, dzięki czemu użytkownicy mogą łatwo podłączać i odtwarzać pliki multimedialne w podróży. Telefon waży 180.29 g bez baterii, a po podłączeniu baterii 5000 mAh ważyłby ponad 200 g, co jest dość nieporęczne dla typowego użytkownika. Nawet z ogromną baterią to tylko 10.4 mm grubości.

Urządzenie jest wyposażone w Odwrotne ładowanie OTG, innowacyjna funkcja ułatwiająca użytkownikom odbieranie połączeń nawet wtedy, gdy bateria innego telefonu jest na wyczerpaniu. Urządzenie wyposażono również w bardzo ciekawą funkcję „Hotknot”, która umożliwia dwóm telefonom błyskawiczną wymianę zdjęć i filmów, jeśli tylko ich ekrany znajdują się obok siebie.

Dostępny w dwóch kolorach – białym i czarnym.

Będziemy aktualizować ten post o ceny Gionee M3 w Indiach, gdy tylko zostaną ogłoszone.

Aktualizacja (5 listopada) – Gionee oficjalnie zaprezentowało Marathon M3 w Indiach. Marathon M3 będzie dostępny w cenie MOP (rynkowa cena operacyjna) wynoszącej Rs. 12999 w Indiach.