Gionee Marathon M5 Plus z baterią 5020mAh i czujnikiem linii papilarnych wprowadzony w Indiach za Rs. 26,999

Firma Gionee zaprezentowała nowy smartfon “M5 Plus” do swojej najlepiej sprzedającej się serii Marathon, słynącej z telefonów z bateriami o dużej pojemności. Marathon M5 Plus jest następcą Gionee M5 i M5 Lite, wprowadzony jakiś czas temu w Indiach. M5 Plus jest pierwszym telefonem z serii Marathon, który posiada czujnik linii papilarnych i jest to pierwszy telefon Gionee z nowym, uśmiechniętym logo i brandingiem Make Smiles. Urządzenie zostało wprowadzone na rynek w Chinach w grudniu ubiegłego roku, a teraz jest dostępne w Indiach w cenie Rs. 26,999. M5 Plus ma w pełni metalowy korpus, duży wyświetlacz i baterię w bardzo smukłym profilu. Przyjrzyjmy się ofercie modelu M5+:

gionee-marathon-m5-plus - szampańskie złoto     gionee-marathon-m5-plus

Strona Gionee M5 Plus funkcje a 6-calowy ekran Full HD Wyświetlacz AMOLED @368ppi i jest wspierany przez potężną baterię 5020mAh. Posiada czujnik linii papilarnych zintegrowany z fizycznym przyciskiem Home. Z przodu znajduje się 2.Szklany panel 5D z zakrzywionymi krawędziami i cienkimi ramkami dla lepszego komfortu użytkowania. M5 Plus jest napędzany przez ośmiordzeniowy procesor Mediatek MT6753 procesorem i działa na Amigo 3.1 UI, oparty na systemie Android 5.1 Lollipop. Pod maską, jest 3GB pamięci RAM i 64GB pamięci masowej, która może być dalej rozszerzona do 128GB przez kartę microSD. Na szczęście nie jest wyposażony w hybrydowe gniazdo SIM, a raczej w osobne gniazda dla kart Dual-SIM i karty SD, dzięki czemu można korzystać z dodatkowej karty SIM, a także z zewnętrznej pamięci masowej.

Jeśli chodzi o aparat, to jest on wyposażony w 13MP Aparat główny z podwójną lampą błyskową LED, aparat 5 MP z przodu. Opcje łączności obejmują Dual-SIM, 4G LTE z VoLTE, Obsługa CDMA, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0 z A2DP, GPS z A-GPS, USB OTG i port USB Typu-C. Amigo UI oferuje dodatkowe funkcje, takie jak Theme Park, Auto Call Record, Mobile Security, Smart Gestures (Smart Dial, Smart Answer, Double Click To Wake), Chameleon, Ami Locker, Child Mode, Super screenshots, Fake Call, itp.

gionee-marathon-m5-plus

Telefon jest wyposażony w podwójne układy ładowania, które umożliwiają szybkie ładowanie nieusuwalnej baterii Bateria o pojemności 5020 mAh. Dodatkowo, dostępne są tryby oszczędzania baterii, a mianowicie: Tryb Eco, Tryb Oszczędzania Energii, Tryb Ekstremalny, aby jeszcze bardziej wydłużyć żywotność baterii. Gionee twierdzi, że M5+ może zapewnić czas rozmów do 21 godzin i czas czuwania do 619 godzin, a więc może trwać cały dzień łatwo.

W porównaniu do całej serii Marathon, M5 Plus ma największy wyświetlacz i najsmuklejszą obudowę z 8.4 mm grubości i 210 g wagi, mimo ogromnej baterii. Dostępny w kolorach Szampańskiego złota i Polarnego złota.

M5 Plus jest już dostępny w sklepach detalicznych w Indiach, a także online wyłącznie w serwisie Flipkart w cenie 26,999 INR. Obecnie używamy tego telefonu i wkrótce przedstawimy jego szczegółową recenzję. Bądź na bieżąco!