Gionee S Plus z 5.5″ ekran AMOLED i port USB Typu C wchodzi oficjalnie do sprzedaży w Indiach w cenie 16 999 INR

Gionee jest na rolce, nie naprawdę są! Rozpoczął produkcję w Indiach, wydała kilka dobrych modeli wykonane kilka dobrych sprzedaży i są teraz przynosząc do Indii kolejny telefon w ich “S” Seria, która jest znana z oferty skupiającej się na stylu i wzornictwie. Ten telefon stara się wprowadzić niektóre z najnowszych technologii, starając się dotrzymać kroku konkurencji, a jednocześnie rzucić wyzwanie cenom innych. Najlepszą częścią tego najnowszego telefonu (cóż, nadszedł czas, abyśmy użyli nazwy!) S Plus jest to, że jest on obecnie dostępny wyłącznie na rynku indyjskim. Przyjrzyjmy się, o co chodzi w tym telefonie.

KV S plus

Zgodnie z normą obowiązującą w najnowszych telefonach, Gionee S Plus jest wyposażony w 5.5″ wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 720p. To jest chroniony, ale Gorilla Glass 3 i ma na celu dostarczenie zachwycające doświadczenie. Teraz, choć telefon jest duży, Gionee zaprojektował to dobrze, aby uczynić go tak kompaktowy, jak to możliwe, aby ułatwić korzystanie z niego. Telefon jest wyposażony w podwójny kaboszon 38* i 8.2 mm R kąt ergonomiczny zaprojektowany pokrywa baterii, która sprawia, że dobrze pasuje do rąk – wyzwanie, że większość z nas stoi podczas korzystania z tych wysokich telefonów. Telefon ma 3 przyciski pojemnościowe na dole. Ogólna konstrukcja choć wygląda prosto na pierwszy rzut oka to tak naprawdę, gdy go trzymasz, będziesz w stanie odróżnić.

Jeśli chodzi o to, co znajduje się pod maską, ośmiordzeniowy procesor Mediatek MT6753 taktowany zegarem 1.3GHz z procesorem graficznym Mali T720 i 3 GB pamięci RAM zapewni solidne wsparcie dla gier ze średniej półki, a także płynne działanie interfejsu Amigo UI 3.1, który jest oparty na systemie Android Lollipop 5.1. Wibrujący, kolorowy system operacyjny wtopi się w stylowy telefon. Bateria o pojemności 3150 mAh będzie zasilać ten telefon, a biorąc pod uwagę wydajność S5.1 Pro, który jest poprzednikiem, spodziewalibyśmy się przyzwoitego czasu pracy na baterii, zwłaszcza z daleko rozwiniętym i zoptymalizowanym Amigo UI 3.1. Kolejną cechą szczególną baterii jest to, że telefon jest dostarczany z USB Typ-C zestawem ładującym i szybkim ładowaniem, wsiadając tym samym do kolejnego wagonu najnowszej technologii.

Stylowy telefon powinien generować wspaniałe zdjęcia. Dlatego też Gionee dodało tylny aparat 13 MP z efektem dudnienia, który pozwala na lepsze i bardziej kreatywne robienie zdjęć. Przedni aparat 5MP ma ulepszony tryb upiększania twarzy, który ma robić dobre selfie.

S Plus - Telefon 4

Telefon ma także 16 GB pamięci wewnętrznej i obsługuje karty Dual SIM. Pochodzący w wielu różnych kolorach, takich jak ciemnoniebieski, biały i złoty, telefon jest konkurencyjny cenowo 16 999 INR i będzie dostępny w sprzedaży w pierwszym tygodniu listopada. Będzie on konkurować z takimi urządzeniami jak Moto X Play, Lenovo Vibe P1 i inne, więc interesujące będzie zobaczyć, jak sobie poradzi. Na początek spodobała nam się złota wersja, która świetnie współgra z ciemnym jak smoła wyświetlaczem (oczywiście w trybie stand by)!