Instalator CyanogenMod już dostępny w Google Play

Zespół CyanogenMod aka CM w końcu wydał 'CyanogenMod Installer’, który jest teraz dostępny publicznie w sklepie Google Play za darmo. Aplikacja upraszcza proces instalacji własnego ROM-u na urządzeniu z systemem Android, oferując instalator uruchamiany jednym kliknięciem oraz instrukcje krok po kroku, które ułatwiają wykonanie zadania flashowania. Jest to naprawdę korzystne i poręczne dla użytkowników, którzy nie mają technicznej wiedzy na temat rootowania, odblokowywania bootloadera itp. Instalator początkowo obsługuje ograniczoną liczbę telefonów, takich jak urządzenia Google Nexus, Samsung Galaxy i HTC One; w najbliższej przyszłości obsługiwane będą kolejne urządzenia.

Aby rozpocząć proces, musisz zainstalować aplikację instalacyjną CyanogenMod na swoim urządzeniu z Androidem, a także jej komponent kliencki na komputerze w swoim systemie. Klient CM obsługuje systemy Windows 7, 8 i Vista, a jak już wspomniano, trwają prace nad wsparciem dla Mac OS X. Uwaga: Podczas tego procesu urządzenie zostanie zresetowane fabrycznie, więc upewnij się, że wykonałeś kopię zapasową wszystkich ważnych danych. A teraz możesz przejść od standardowego ROM-u do niezwykle popularnego CM ROM-u! ��

2013-11-13 16.47.46     2013-11-13 16.48.27

13-11-2013 17-03-16

Zakończenie tego procesu instalacji może spowodować utratę gwarancji! Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z Zastrzeżeniami: http://goo.gl/WLs9ip

Przed przystąpieniem do instalacji zapoznaj się z informacjami zawartymi w Wiki.cyanogenmod.org/w/CyanogenMod_Installer, oficjalna strona pomocy technicznej z opisem środków ostrożności, listą obsługiwanych urządzeń i rozwiązaniami problemów, które można napotkać podczas całego procesu.

• Instalator CyanogenMod [Google Play]
  • Instalator CyanogenMod [Klient Windows PC]