Jak dodać skrót Samsung Themes do ekranu głównego lub szuflady aplikacji

aplikacja motywów samsunga

Wbudowana w smartfony Samsung aplikacja motywów oferuje użytkownikom intuicyjny sposób personalizacji wyglądu i działania urządzenia. Motywy Galaktyki Aplikacja zawiera bogatą kolekcję motywów, teł, tapet, pakietów ikon, AOD (Always on Display) i innych elementów graficznych. Te elementy są zarówno darmowe, jak i płatne. Użytkownicy, którzy lubią często majstrować przy tapetach i motywach, muszą wiedzieć o sklepie z motywami firmy Samsung.

Brakuje aplikacji Samsung Themes?

Jeśli jednak jesteś nowy w TouchWiz UI Samsunga, możesz przegapić aplikację motywów, chyba że już o niej wiesz. To dlatego, że ikona Samsung Themes nie jest wyświetlana ani w szufladzie aplikacji, ani na ekranie głównym telefonu. Aby uzyskać dostęp do sklepu z motywami Samsunga, należy przejść do sekcji Tapety i motywy w ustawieniach lub naciskając długo ekran główny.

Aby to ułatwić, można po prostu dodać skrót do motywów Samsunga w aplikacjach i na ekranie głównym. Zobacz jak:

  1. Otwórz Ustawienia > Tapety i motywy. ustawienia galaktyki samsunga
  2. Zezwalaj na dostęp do pamięci masowej. Następnie dotknij 3 kropek w prawym górnym rogu i wybierz Ustawienia. umożliwia dostęp do pamięci masowej
  3. Włącz ustawienie o nazwie “Pokaż skrót do Samsung Themes“. dodaj skrót do motywów samsunga
  4. To jest to! Teraz możesz szybko przejść do aplikacji Samsung Themes za pomocą ikony skrótu.

aplikacja samsung themes w szufladzie aplikacji

P.S. Wypróbowaliśmy go na najnowszej wersji TouchWiz. Ustawienia i funkcje dodawania skrótów mogą się różnić w zależności od telefonu Samsung.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka