Jak włączyć/wyłączyć dźwięk w Instagram Stories w 2023 r. (rozwiązanie)

W maju 2022 roku dyrektor generalny Instagrama Adam Mosseri ogłosił, że skoncentruje się bardziej na filmach i rolkach platformy&#8217 i będzie pracował nad ich ulepszeniem. Następnie na platformę wprowadzono szereg nowych funkcji. Ale ostatnio użytkownicy doświadczają pewnych usterek na platformie, z których najnowsza to Jak włączyć/wyłączyć dźwięk w Instagram Stories.

Niektórym podobały się nowe funkcje wprowadzone przez Instagram, a innym nie. Chociaż funkcje są aktualizowane z myślą o twórcach treści na platformie, pomogły one również poprawić wrażenia innych użytkowników.

W związku z tym, jeśli doświadczasz jakichkolwiek usterek lub problemów z dźwiękiem historii na Instagramie, przeczytaj nasz artykuł poniżej, aby uzyskać najlepsze rozwiązanie. Możesz również uzyskać informacje o niedawnym problemie z historiami na Instagramie.

Jak włączyć/wyłączyć dźwięk w Instagram Stories?

Podczas oglądania historii na Instagramie można wyłączyć dźwięk urządzenia mobilnego. Możesz to zrobić, klikając ikonę dźwięku aplikacji lub wyłączając dźwięk w urządzeniu. W związku z tym możesz oglądać historie na Instagramie, nie przeszkadzając nikomu w pobliżu.

Później użytkownicy zauważyli, że Instagram odmawia przejścia w tryb cichy. W związku z tym dźwięk opowieści pozostaje, aby pozostawić użytkowników w niezręcznej sytuacji. Użytkownicy są wkurzeni tą funkcją i wyrazili swoje niezadowolenie na platformach społecznościowych. Zagrozili nawet, że opuszczą platformę, jeśli problem nie zostanie rozwiązany wcześnie.

Czy Instagram pracuje nad usterką??

Czy Instagram pracuje nad usterką?

Nie jest jasne, czy aplikacja boryka się z błędem, czy usterką techniczną. Wyłączanie dźwięku na Instagram może wydawać się proste, ale osoby doświadczające tego problemu uważają, że wyłączenie dźwięku jest niemożliwe.

Użytkownicy wypróbowali wszystkie dostępne poprawki, takie jak wylogowanie, ponowne zalogowanie, odinstalowanie i ponowne zainstalowanie aplikacji i wiele innych. Ale usterka po prostu nie wydaje się jej rozwiązywać. W związku z tym zespół Instagrama pracujący na zapleczu jest odpowiedzialny za rozwiązanie tego problemu.

Chociaż Instagram nie wydał oficjalnego oświadczenia w tej sprawie. Użytkownicy uważają, że ich zespół pracowników technicznych pracuje nad tym problemem i zostanie on rozwiązany w ciągu kilku godzin.

Jak włączyć/wyłączyć dźwięk w Instagram Stories

Teraz wiesz, jak włączyć / wyłączyć dźwięk w Instagram Stories. Dla niektórych użytkowników może się to wydawać niemożliwe, ponieważ napotykają usterkę techniczną. Ale masz alternatywę wyłączenia dźwięku telefonu komórkowego, aby rozwiązać problem. Mam nadzieję, że rozwiązanie pomoże i nie napotkasz już żadnych niedogodności. Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji na temat hacków i wskazówek na Instagramie i innych platformach mediów społecznościowych.

Jak włączyć / wyłączyć dźwięk w historiach na Instagramie?

Jeśli chcesz włączyć lub wyłączyć dźwięk w historiach na Instagramie, możesz wyłączyć dźwięk telefonu komórkowego lub aplikacji Instagram.

Dźwięk historii na Instagramie nie cichnie. Czy powinienem złożyć skargę do zespołu wsparcia??

Usterka polegająca na tym, że dźwięk historii na Instagramie nie wyłącza się, jest dość powszechna dla wielu osób; dlatego uważa się, że zespół wsparcia pracuje nad jej rozwiązaniem.