LeEco wprowadza na rynek Le Max i Le 1s w Indiach w cenie Rs. 32,999 i Rs. 10,999 odpowiednio

Kolejny dzień, kolejna premiera smartfona, a może raczej zestawu telefonów. I przez kolejną chińską firmę. LeEco, dawniej znany jako LeTv już od jakiegoś czasu droczył się z promocjami. Firma stała się popularna jako pierwszy producent telefonów, który zastosował najnowszą ofertę firmy Qualcomm dla flagowych telefonów, Snapdragon 820 w postaci LeTv Max Pro. Firma zmieniła również nazwę na LeEco, aby pozbyć się części “TV&#8221 w nazwie, informując świat, że nie będzie ograniczać się do określonego zestawu linii produktów, podobnie jak ich konkurent Xiaomi, który jest znany z wchodzenia w różne linie produktów.

Tak więc LeEco oficjalnie zdjął kurtynę ze swoich dwóch telefonów, z których jeden jest potężnym flagowcem, a drugi phabletem klasy średniej, który też nie jest byle jaki. Przyjrzyjmy się, co oferują oba telefony.

LeTvMax

Zaczynając od Le Max (firma zachowała nazwę LeTv dla tej premiery), telefon jest ogromny i nie pierwszy, jaki widzieliśmy w niedalekiej przeszłości – 6.33″ wyświetlacz. Widzieliśmy QiKu Terra z 6″ i LeTv Max przewyższa to. Jest to ekran QHD o gęstości pikseli 2560*1440, co czyni go jednym wielkim, żywym ekranem. Z 1.4-milimetrowa wyściółka na krawędziach telefonu, projekt ma na celu stworzenie telefonu niemal pozbawionego ramek. Pod maską jest Snapdragon 810 64-bit Octa-core chipset towarzyszy 4 GB pamięci RAM, dzięki czemu jest to moc. Jest on wyposażony w aparat 21 MP f/2.0 Sony IMX 230 moduł aparatu z tyłu z dwutonową lampą błyskową LED, a przedni aparat to moduł 4 MP. Zasilanie EUI oparte na systemie Android 5.1 Lollipop będzie bateria o pojemności 3400 mAh. Telefon posiada również zdolność Dual SIM i ma pamięć wewnętrzną 64 GB / 128 GB. Dzięki czujnikom takim jak Gyro, skaner linii papilarnych, czujnik światła, grawitacji, zbliżeniowy, kompas, czujniki Halla, barometr, telefon spełnia większość wymagań w tym dziale. Ważący 204 gramy telefon będzie dostępny w kolorach srebrnym i złotym. Cena modelu Le Max w wersji 64 GB wynosi 32 999 INR i Le Max Sapphire 128GB wariant kosztuje 69 999 INR.

LeTV_1S_2

The Le 1s to phablet klasy średniej z systemem 5.5″ FHD ekran pakowania 403 pikseli na cal. Telefon jest napędzany przez bardzo udany MediaTek Helio X10 Ośmiordzeniowy chipset MT6795T, któremu towarzyszy 3 GB pamięci RAM. Z pamięci wewnętrznej 32GB, telefon będzie obsługiwać dual sims, z których oba mogą rozmawiać z 4G LTE kart sim. Z tyłu telefonu znajduje się aparat 13 MP z lampą błyskową LED, moduł obsługuje PDAF. Skaner linii papilarnych znajduje się pod głównym aparatem. Przedni aparat ma rozdzielczość 5 MP. Napęd EUI oparty na systemie Android 5.1 Lollipop będzie 3000 mAh bateria, która obsługuje Quick Charge 2.0 który jest bardzo poręczny i ma obsługę USB typu C. Telefon jest również bogaty w czujniki: czujnik światła, czujnik grawitacyjny, czujnik zbliżeniowy, pilot na podczerwień i kompas. LeTv 1s waży około 164 gramów, czyli mniej więcej tyle samo, co inne phablety w tym przedziale cenowym. Telefon jest dostępny w kolorach złotym i srebrnym w cenie 10 999 INR dla wariantu 32GB.

Oba telefony są bardzo interesujące oferty z LeEco i wojny phablet będzie tylko coraz większe z Lenovo K4 Note tworząc wiele szumu z jego oferty. Mamy nadzieję, że to będzie nudge Xiaomi do przyspieszenia jego Redmi Note 3 uruchomić tutaj w Indiach, jak byli bardzo źli w przynosząc nowe produkty tutaj i to było dość długo, odkąd zrobili coś ciekawego w ogóle na rynku indyjskim. Mamy nadzieję, że uda nam się dostać w nasze ręce to urządzenie i przedstawimy więcej szczegółów!

Dostępność – Urządzenia będą dostępne wyłącznie w serwisie Flipkart, a pierwsza sprzedaż odbędzie się 2 lutego. Rejestracje rozpoczynają się dzisiaj!

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka