LG Optimus One otrzymuje system Android 2.2.2 aktualizacja (v10D)

LG Optimus One to świetny smartfon klasy średniej, który jest wyposażony w system Android 2.2 Froyo OS. Słuchawka, którą dostałem przyszedł z wersją oprogramowania v10b Oct 2-2010, ale niedawno LG wydał zaktualizowaną wersję oprogramowania v10d-MAR-01-2011 dla LG P500.

Ta najnowsza aktualizacja oprogramowania v10D uaktualnia Android 2.2 do Androida 2.2.2. Możesz zaktualizować swój Optimus One do najnowszego firmware v10d za pomocą LG PC Suite, który jest załadowany na bezpłatnej karcie microSD o pojemności 2GB. Zaktualizowaliśmy system do wersji Android 2.2.2 aktualizacja i instalacja przebiegła pomyślnie, ale zajęła dużo czasu, ponieważ cały proces jest dość długi.

UPDATE – Sprawdź nasz najnowszy przewodnik na temat Jak zaktualizować oprogramowanie sprzętowe telefonów komórkowych LG

LG P500_software_v10D_Android 2.2.2

Przed aktualizacją oprogramowania sprzętowego, upewnij się, że masz kabel USB i LG PC Suite zainstalowany na komputerze. Zaleca się również wykonanie kopii zapasowej danych telefonu, aby być po bezpieczniejszej stronie. Poniżej znajduje się kilka zrzutów ekranu, które opisują proces aktualizacji oprogramowania sprzętowego.

LG PC Suite

Aktualizacja P500

kopia zapasowa telefonu

Narzędzie wsparcia LG Mobile

phone update_software

aktualizacja oprogramowania sprzętowego

Aktualizacja P500 zakończona

PS: Aktualizacja jest dostępna w Indiach, LG Mobile Phone Software Update ma rozmiar 126 MB.

>> Android 2.3 Aktualizacja Gingerbread Optimus One ma zostać wydany do końca maja, ale nie ma jeszcze potwierdzenia, że tak się stanie.

Aktualizacja – Według @LGIndiaTweets, Android 2.3 aktualizacja będzie dostępna pod koniec sierpnia – na początku września 2011 r. Jeśli nie możesz się powstrzymać i chcesz zaktualizować swój Optimus One do Gingerbread teraz, a następnie sprawdzić najnowszy post poniżej:

Nowa strona Przewodnik jak zainstalować Androida 2.3 Gingerbread (CM7) na LG Optimus One P500