LG X Screen z dwoma ekranami wprowadzony w Indiach za Rs. 12 990 wyłącznie na Snapdeal

Z jednej strony firma LG nieco spóźniła się z wprowadzeniem na rynek flagowego modelu G5 z 2016 roku w Indiach, który również okazał się bardzo drogim telefonem. Z drugiej strony, firma LG aktywnie wprowadziła na rynek kilka budżetowych telefonów z podchwytliwymi propozycjami cenowymi *cough* *cough* seria K. Będą próbować szczęścia z zupełnie nowym modelem Seria X który ma kilka specjalnych rzeczy pochodzących z nim. Dla jednego jest to telefon, który jest produkowany w Indiach, a także ma funkcję, która nie jest znaleźć w żadnym innym telefonie w swoim segmencie cenowym, około 10-15K INR znak – a Podwójny ekran. Brzmi interesująco? Czytaj dalej, ponieważ przynosimy ci wiadomości o nowej premierze firmy LG w Indiach, telefonie LG X Ekran którego cena wywoławcza wynosi 12 990 INR.

lg-x-screen

Strona LG X Ekran jest wyposażony w procesor 4.93″ wyświetlacz In-Cell o rozdzielczości HD 1280*720 pikseli, a także posiada dodatkowy 1.76-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 520*80 pikseli, który jest nazywany Zawsze włączony wyświetlacz do wyświetlania szybkich informacji o powiadomieniach i tym podobnych, które widzieliśmy już w LG V10, a później w G5. Najważniejszą cechą tego dodatkowego ekranu jest to, że jest on zawsze włączony, nie obciążając zbytnio baterii, aby pomóc Ci w obsłudze kluczowych powiadomień, rejestru połączeń, sterowania muzyką, stanu baterii, gdy główny ekran telefonu jest w stanie gotowości lub gdy jesteś zajęty swoimi sprawami na tym ostatnim. Na ekranie dodatkowym znajduje się również funkcja bezpieczeństwa, która przenosi telefon do Tryb SOS po kilkukrotnym stuknięciu określonej ikony, która ma być używana w trudnych sytuacjach.

lg-x-ekran-big

Ogólny wygląd telefonu jest bardzo atrakcyjny, z błyszczącym tyłem i zaokrąglonymi krawędziami, wokół których biegnie metalowa ramka. Przychodzące na 7.1 mm grubości i waga 120 gramów wraz z baterią – telefon jest poręczny i lekki. Opcje kolorystyczne to czarny, złoty i biały.

Ekran LG XPod maską LG X Screen znajduje się Snapdragon 410 SoC z zegarem 1.2GHz i jest wyposażony w 2GB pamięci RAM i 16GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć do 256GB za pomocą karty micro SD. Telefon działa na niestandardowym UI LG zbudowanym z Android Marshmallow 6.0 a wszystko to jest zasilane przez niewymienną baterię o pojemności 2300 mAh. Z przodu znajduje się aparat 13 MP z tyłu i 8 MP z przodu, oba mają f/2.2 przysłony, podczas gdy główny aparat wyposażony jest w lampę błyskową LED.

Dzięki obsłudze Dual-SIM 4G LTE z VoLTE, radiu FM, USB OTG, LG X Screen wygląda na interesującą opcję z podwójnym ekranem. W czasach, gdy telefony 5″ są trudne do znalezienia, można spojrzeć na tę opcję, ale to Rs. 12,990 Cena może być trochę wysoka, ale biorąc pod uwagę serwis posprzedażowy LG, uważamy, że nie jest to zła opcja, jeśli szukasz poręcznego i lekkiego telefonu.

Będzie on dostępny online w Indiach od 20 lipca, wyłącznie na Snapdeal.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka