LINE wprowadza aplikację B612 Selfie Camera App dla systemu Android

LINE, popularna aplikacja do obsługi komunikatorów mobilnych, ogłosiła wprowadzenie nowej wersji „Aplikacja Aparat do Selfie B612„Dla użytkowników systemu Android w Indiach. Aplikacja B612 została wcześniej wydana dla systemu iOS w sierpniu, a teraz jest dostępna dla urządzeń z systemem Android jako darmowa aplikacja w sklepie Google Play. Aplikacja B612 została nazwana na cześć jednej z planet, na której żył książę z noweli „Mały Książę”.

B612 by LINE to inteligentna i łatwa w użyciu aplikacja do robienia zdjęć, zaprojektowana specjalnie do robienia wspaniałych selfie z mnóstwem filtrów w czasie rzeczywistym do wyboru. Aplikacja korzysta wyłącznie z przedniej kamery telefonu, dzięki czemu robienie niesamowitych zdjęć typu selfie jest niezwykle proste, ponieważ udostępnia podstawowe funkcje i usuwa wszystkie zbędne funkcje aparatu.

28-10-2014 19-36-38

B612 oferuje szybki i najwygodniejszy sposób robienia wspaniałych zdjęć selfie i dzielenia się nimi od razu. Użytkownicy mogą dotknąć dowolnego miejsca na ekranie, aby zrobić zdjęcie (bez dźwięku migawki) za pomocą przedniej kamery. Do aplikacji dołączone są 53 Filtry stworzone z myślą o zdjęciach typu selfie, wybierz ten, który najbardziej Ci pasuje! Możesz przełączać się między różnymi filtrami w czasie rzeczywistym przed zrobieniem selfie, po prostu przesuwając palcem po ekranie. Można także dotknąć ikony Losowo, aby losowo przełączać filtry.

Użytkownicy nie muszą się martwić, że niepotrzebne selfie zostaną zapisane w telefonie, ponieważ zdjęcia są zapisywane dopiero po wyraźnym stuknięciu opcji „Zapisz”. Oprócz opcji Zapisz, aplikacja posiada również opcje szybkiego udostępniania, które pozwalają na natychmiastowe udostępnianie zdjęć selfie w serwisach Facebook, Twitter, WhatsApp i Instagram. B612 posiada funkcję miękkiego ogniskowania, która automatycznie rozpoznaje ludzi, ustawiając ostrość z tła, aby uwydatnić twarze i ciała. Ponadto aplikacja umożliwia użytkownikom Łatwe tworzenie kolażu zdjęć typu selfie z różnymi rodzajami kolaży do wyboru. Podczas robienia kolażu można po kolei przełączać się między różnymi filtrami, aby przygotować kolaż z wielu zdjęć prezentujących różne nastroje i efekty filtrów.

Wskazówka – Aplikacja umieszcza znak wodny B612 na wszystkich zdjęciach selfie, ale można go łatwo wyłączyć, wyłączając opcję Podświetlanie w ustawieniach aplikacji. Wypróbuj ją!

Pobierz aplikację B612 Selfie Camera dla systemu Android [ Wymaga systemu Android 4.0.3 i nowsze]

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka