Moto E3 Power z 5″ wyświetlaczem HD, baterią 3500mAh i 4G VoLTE wprowadzona w Indiach za Rs. 7,999

Choć seria Moto G to dobrze działające urządzenia w dość przystępnej cenie, wciąż nie kwalifikują się one do wejścia do segmentu telefonów klasy podstawowej – ten przywilej jest zarezerwowany dla serii Moto E, która dobrze się sprzedaje od dwóch ostatnich generacji. Moto E to solidny telefon klasy podstawowej o dobrych parametrach, głównie w telefonii, nie naruszający zbytnio stanu konta bankowego. Wprowadź 2016, Lenovo nabyte Motorola właśnie wprowadziła Moto E trzeciej generacji w Indiach w cenie 7,999 INR. Choć w innych częściach świata został wydany wcześniej, spójrzmy na to, co oferuje Moto E3 Moc oferuje i jak wypada na tle konkurencji.

motorola-e3-power

Podczas gdy wcześniejsze generacje Moto Es zapewniały przyzwoity czas pracy na baterii, w tym roku wszystko będzie zależało od czasu pracy baterii. Dzięki kierunkowi obranemu przez konkurencję, zwłaszcza chińskich producentów OEM, którzy zwiększają pojemność baterii w swoich podstawowych telefonach. Motorola zdecydowała się podłączyć Bateria o pojemności 3500 mAh a w pudełku znajduje się szybka ładowarka 10 W! Rozmiar ekranu wzrasta do 5″ pakowanie w 1280*720 pikseli ekranu HD przy 294ppi z Corning Szkło Gorilla Glass 3 ochrona, coś, co jest rzadkością w telefonach klasy podstawowej.

Pod maską znajduje się czterordzeniowy procesor MediaTek MT6375p 1GHz, któremu towarzyszy 2GB pamięci RAM i 16GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć do 32GB poprzez dedykowane gniazdo microSD. Gniazdo to sąsiaduje z gniazdem Dual SIM z obsługą 4G LTE. Telefon działa pod kontrolą systemu Android 6, zbliżonego do stockowego.0 Marshmallow. W zestawie znajduje się 8MP tylny aparat z lampą błyskową LED, autofokusem, obsługą panoramy i HDR. Jest też przedni aparat 5 MP do zdjęć selfie.

Ogólny wygląd Moto E3 Power jest nadal niezgrabny, ale teraz jego tonacja podąża za pozostałymi większymi braćmi i przypomina serię Moto G4. Wysoki podbródek i czoło utrzymują się na poziomie 9.Grubość 5 mm i waga 153 gramy. Telefon jest wyposażony w nanopowłokę która może chronić telefon przed lekkimi zachlapaniami wodą, co jest w tym momencie czymś wyjątkowym w przypadku telefonu z tego segmentu. E3 posiada przedni głośnik, dwa mikrofony i jest dostępny w kolorze czarnym & Białe kolory. Jeśli chodzi o łączność, urządzenie ma 4G VoLTE, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0 LE, i GPS.

Cena Rs. 7,999, Moto E3 Power, podobnie jak jej rodzeństwo z serii G4, nie ma sobie równych pod względem wzornictwa i wykonania. To, do czego dąży, to niezawodność w postaci wydłużonego czasu pracy baterii i płynnego działania systemu Android. A skoro to telefon Moto, to czy trzeba mówić coś więcej o odbiorze sygnału i czystości głosu, które są godne pochwały we wszystkich telefonach tej firmy?. Podobnie jak jej starsze rodzeństwo, Moto E3 nie może równać się z Redmi 3s i podobnymi urządzeniami Xiaomi pod względem specyfikacji, ale pod względem wydajności z pewnością rzuci im wyzwanie. Ale włączenie procesora MediaTek zamiast normalnego dziedzictwa procesorów Snapdragon jest bummer, aby zobaczyć w telefonach Moto i tylko czas pokaże, jak to będzie wiek.

Moto E3 Power będzie dostępna wyłącznie w serwisie Flipkart od dziś od północy. Czy kupiłbyś Moto E3 z procesorem Mediatek?? Daj nam znać!

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka