OnePlus 3T z procesorem Snapdragon 821 i 16MP przednim aparatem fotograficznym wprowadzony w wariantach 64GB i 128GB w cenie od Rs. 29,999

Na początku tego miesiąca firma OnePlus zaprezentowała długo wyczekiwany, zapowiadany OnePlus 3T globalnie, ale Indie zostały wyłączone w uruchomieniu, co było zaskakujące, jak OnePlus zawsze utrzymywał, że Indie jest ich głównym rynkiem i poprzednie premiery wystąpiły równolegle z globalnym uruchomieniem. Mnóstwo wściekłości fanów było widoczne w mediach społecznościowych, wśród których OnePlus nagle rzucił niespodziankę dwa tygodnie temu teasing 3T uruchomić tutaj w Indiach, w zaledwie około 5 miesięcy od premiery OnePlus 3, który działa dobrze i sprzedaje dobrze też. Wcześniej dzisiaj OnePlus zaprezentował 3T w dwóch wariantach, 64 GB w cenie 29 999 INR i wariant 128 GB w cenie 34 999 INR. Zanim skomentujemy ceny, przyjrzyjmy się kluczowym różnicom i specyfikacji, jakie oferuje 3T w porównaniu do 3.

oneplus 3T

W modelu 3T zachowano te same cechy 5.5″ ekran Optic AMOLED chroniony przez szkło Gorilla Glass, które widzieliśmy w modelu 3, z 2.Zakrzywiona krawędź 5D. Ogólna konstrukcja jest dokładnie taka sama, tyle że 3T występuje w wariantach gunmetal i soft gold. Opakowanie również jest takie samo.

Pod maską 3T znajduje się najnowszy układ SoC firmy Qualcomm – Snapdragon 821 który jest podkręcony do 2.35 GHz, czyli więcej niż w przypadku taktowania energooszczędnego, które Google zastosowało w modelu Pixel. Adreno 530 i 6 GB pamięci RAM nie uległy zmianie, natomiast bateria została zwiększona do 3400 mAh w porównaniu z 3000 mAh z modelu 3. Telefon ładowany przez złącze Type-C ma ten sam Ładowanie DASH podając moc do niego, choć byłoby interesujące, aby zobaczyć, jak długo całkowity czas ładowania trwa teraz.

oneplus_3t

Główna kamera również jest taka sama Aparat 16 MP Sony IMX 298 z f/2.Przysłona 0 i lampa błyskowa LED z PDAF, ale teraz jest wyposażony w EIS 3.0, który ma rozwiązać niesławne problemy z ostrością, jakie miał model 3 podczas nagrywania wideo. Powinno to również pomóc w robieniu lepszych zdjęć przy słabym oświetleniu. Główną różnicą jest przedni aparat 16 MP z f/2.Czujnik z przysłoną 1 0 z możliwością robienia zdjęć szerokokątnych.

Działający na Tlen 3x Zbudowany na bazie Androida Marshmallow, OnePlus obiecał Androida N / Oxygen 4.Aktualizacja 0 do końca tego roku, której społecznościowy build już działa na telefonie 3. OnePlus obiecał również aktualizacje zarówno dla 3 i 3T w tym samym czasie i że starszy flagowiec nie zostanie zignorowany.

Podczas gdy wariant 64GB jest w cenie 29,999INR i brzmi dobrze wyceniony, mniej więcej tak samo jak cena globalna, wariant 128GB wydaje się być nieco droższy i wynosi 34,999INR w porównaniu z ceną globalną. Tak czy inaczej, OnePlus 3T jest nadal lepszym wyborem, jeśli spojrzeć na niego z perspektywy Snapdragona 821, dla którego Pixel jest najbliższym konkurentem na rynku indyjskim. Jeśli jesteś właścicielem OnePlus 3, nie ma potrzeby, aby czuć się smutno, ponieważ ogólna wydajność nie będzie znacząco różnić. OnePlus 3 może zostać wkrótce zarchiwizowany, ponieważ nie ma sensu równoległe korzystanie z 3 telefonów, ponieważ może to doprowadzić do wewnętrznej rywalizacji, ale nie ma oficjalnej informacji na ten temat. Telefony trafią do sprzedaży od 14 grudnia Wyłącznie w serwisie Amazon.