OnePlus X z 5-calowym wyświetlaczem AMOLED w kolorach Onyx i Ceramic w cenie 16 999 i 22 999 INR

Jeśli Hype jest nazwą gry, OnePlus jest jedną z firm, które można śledzić, aby wiedzieć, jak to zrobić dobrze, tak dobrze, że fale idą na całym świecie! To właśnie zademonstrowali podczas procesu wprowadzania na rynek OnePlus 2. Czy rzeczywiście przełożyło się to na sprzedaż telefonu?? Cóż, to jest dyskusja na inny dzień! W ciągu 3 miesięcy od wprowadzenia na rynek flagowego telefonu, czyli flagowego zabójcy, OnePlus zaczął teasować to, co stało się znane jako “X”, a ostatnio Pete, założyciel OnePlus zaczął tweetować z #OnePlusX hashtag potwierdzający nazwę X. Pojawiły się oficjalne przecieki z firmy TENNA, a następnie kilka spekulowanych materiałów marketingowych, które zawierały ceny i niektóre dane techniczne dotyczące procesora i obsługi sieci 4G LTE. Wszyscy czekaliśmy na długo oczekiwaną “mini” wersję telefonu i jest ogromna populacja, która nadal kocha ten poręczny 5″ telefon i X ma przynieść, że. Krótko mówiąc, Hype znów dobrze się spisał, tworząc ciekawostki w dobrym stopniu!

OnePlus-X

Wcześniej dzisiaj OnePlus oficjalnie zaprezentował OnePlus X w Delhi, jako część globalnej premiery, która odbędzie się na całym świecie w USA, Londynie itd. Nie tracąc czasu, przejdźmy do tego, o co chodzi w tym telefonie!

OnePlus X zgodnie z oczekiwaniami jest mniejszym telefonem – 5″ wyświetlacz Active Matrix OLED pakowanie aż 441 PPI. To również pochodzi z ochroną Gorilla Glass 3. Teraz, gdy zagłębiamy się w resztę specyfikacji, możesz mieć efekt deja vu i będziesz wiedział, jak czytać dalej! Procesor składa się z układu Qualcomm Snapdragon 801. Telefon jest dostępny w dwóch opcjach – Onyks i ceramika. W konstrukcji nie widać plastiku, a z przodu i z tyłu ma ochronę ze szkła Gorilla Glass, co sprawia, że ogólna konstrukcja jest premium.

opx34

Grubość telefonu wynosi 6.9mm i waży 138gms i 160gms odpowiednio w wersjach Onyx i Ceramic. Ma też wiele opcji tylnej pokrywy, podobnych do tych, które widzieliśmy w OnePlus 2.

Zrzut ekranu 2015-10-29 o 8.13.40 PM

Towarzyszące 801 to 3 GB pamięci RAM i aż 16 GB pamięci wewnętrznej. Ale w porównaniu do OnePlus One ten będzie miał opcję dodania dodatkowej pamięci do 128 GB, co jest naprawdę dobre, że działa również jako gniazdo dual sim dla tych multi sim szał chaps. Jeśli chodzi o baterię, to ma ona pojemność 2525 mAh, a OnePlus twierdzi, że będzie ona wystarczająca dla telefonu z systemem operacyjnym Oxygen OS 3.0 zbudowany w oparciu o system Android 5.1.1. Widzieliśmy, jak straszne 3300 mAh bateria z Oxygen OS jest na OnePlus 2 i tylko czas pokaże nam, jak to będzie grać.

OPX333

Jeśli chodzi o aparaty, głównym jest aparat 13 MP z lampą błyskową LED, f/2.2 przysłony, a przedni aparat to 5 MP z przysłoną f/2.4 przysłony. Główny aparat jest zbudowany na bazie modułu Samsung ISOCELL i ma także detekcję fazy. Podczas gdy OnePlus One miał możliwość nagrywania 4k, ten nie będzie jej miał. Może jednak nagrywać filmy w zwolnionym tempie i filmy 720p z szybkością 120 klatek na sekundę

Telefon jest też wyposażony w suwak alertów, który widzieliśmy w OnePlus 2, oraz przyciski ekranowe. W dolnej części znajdują się głośniki, które przypominają wyglądem iPhone’a! Warto zauważyć, że w tym telefonie nie ma NFC.

Jeśli chodzi o ceny, to OnePlus X Onyx będzie kosztować 16,999 INR i będzie dostępny w sprzedaży poprzez zaproszenia na Amazon od 5 listopada. Wersja ceramiczna będzie kosztować 22 999 INR i będzie to wersja limitowana, która zostanie wyprodukowana w liczbie 10 000 sztuk i trafi do sprzedaży nieco później. OnePlus X będzie produkowany w Indiach i OnePlus brzmiało bardzo pewny, aby sprostać wymaganiom.

Wszystko to brzmi dla nas bardzo myląco, ponieważ specyfikacja jest tak bardzo zbliżona do OnePlus One, ale z lepszą budową i mniejszym ekranem, ale bez NFC i nagrywania 4K. Ale opcja dodania dodatkowej pamięci jest dobra, ale wariant 64 GB w OnePlus One nadal utrzymuje użytkowników zadowolonych. Tylko czas pokaże, czy to się uda – będziemy czekać. Co o tym sądzisz?? daj nam znać.