Pobierz Galaxy Nexus Android 4.0 Podręcznik użytkownika/podręcznik

To, czego szuka większość użytkowników Samsunga Galaxy Nexus, jest już dostępne, i.e. the oficjalna strona instrukcja obsługi Galaxy Nexus, nowego smartfonu z najnowszą wersją systemu Android „Ice Cream Sandwich”. W pudełku z Galaxy Nexusem znajduje się dosłownie mała skrócona instrukcja obsługi, która nie jest wystarczająca, aby rozpocząć korzystanie z telefonu wyposażonego w wiele funkcji, chyba że jesteś miłośnikiem systemu Android lub typowym geekiem.

Na szczęście Google udostępnił teraz Przewodnik użytkownika Galaxy Nexus w formacie PDF, dzięki czemu użytkownicy mogą łatwiej i szybciej rozpocząć pracę z nowym systemem Android 4.0 ICS. Jednak Galaxy Nexus strona pomocy wskazuje Już wkrótce gdzie znajdziesz Przewodnik użytkownika, który najwyraźniej jest inny i kładzie nacisk na funkcje sprzętowe urządzenia.

Galaxy Nexus Podręcznik użytkownika jest szczegółowy 107 stron PDF z różnymi tematami, opisującymi jak używać telefonu z Androidem Ice Cream Sandwich. Przewodnik obejmuje większość podstawowych wskazówek i instrukcji, aby pomóc Ci łatwo skonfigurować telefon, zrozumieć wszystkie funkcje, ustawienia i inne nowe funkcje w ICS. Dołączone są wskazówki dotyczące optymalizacji wydajności, zarządzania kontami, łączenia się z siecią i urządzeniami, zabezpieczania telefonu itp.

Pobierz podręcznik użytkownika Galaxy Nexus (PDF)

~ Możesz też sprawdzić Galaxy Nexus (Android 4.0) Przewodnik pomocy online tutaj.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka