Pobierz HTC One M8 Menedżer plików dla systemu Android

Większość firm dostarcza swoje smartfony z niestandardowym interfejsem użytkownika (UI), takim jak TouchWiz firmy Samsung, Xperia UI firmy Sony czy Sense 6 firmy HTC. Oprócz niestandardowego interfejsu użytkownika telefony z systemem Android mają zwykle fabrycznie zainstalowanych kilka aplikacji, chyba że korzystają z podstawowego systemu Android. Chociaż aplikacja Menedżer plików jest niezbędna w każdym urządzeniu z systemem Android, czasami nie jest ona fabrycznie zainstalowana, jak na przykład w smartfonach HTC. Aplikacja menedżera plików umożliwia eksplorowanie wewnętrznych i zewnętrznych (karta SD) danych w urządzeniu, takich jak dokumenty, zdjęcia, muzyka, pliki APK itp. oraz zarządzanie nimi. co w innym przypadku nie jest możliwe bez użycia komputera.

Choć w Google Play dostępnych jest kilka darmowych i popularnych aplikacji do zarządzania plikami, takich jak ES File Explorer, Total Commander, ASTRO File Manager itp. z obsługą dodatkowych funkcji i zaawansowanych opcji, takich jak zipowanie i rozpakowywanie plików, ukrywanie, zabezpieczanie hasłem i wiele innych. Jeśli jednak interesuje Cię korzystanie z uproszczonej aplikacji menedżera plików z podstawowymi funkcjami, możesz wypróbować Oficjalna aplikacja HTC do zarządzania plikami. Android 4.4.3 OTA dla HTC One M8 dodaje bardzo potrzebnego Menedżera plików, który został rozpakowany jako APK i może być dalej instalowany na każdym obsługiwanym urządzeniu z systemem Android.

Menedżer plików zasobów HTC posiada czysty i minimalistyczny interfejs użytkownika, pozwalający użytkownikom na odkrywanie i zarządzanie pamięcią telefonu i pamięcią USB. Zawiera następujące opcje: Wyszukiwanie, tryb wyboru wielu plików, Wytnij/Kopiuj/Zmień nazwę/Kasuj, utwórz nowy folder, udostępnij pliki, wyświetl właściwości pliku/folderu (rozmiar, uprawnienia, lokalizacja) oraz możliwość sortowania zawartości (według nazwy, rozmiaru, daty modyfikacji i typu). Umożliwia również przeglądanie plików dołączonych za pośrednictwem urządzenia USB On-The-Go (OTG) i kopiowanie ich z USB do telefonu i odwrotnie. Dokumenty, obrazy, pliki muzyczne itp. otwierają się za pomocą standardowej przeglądarki plików. Menedżer ten nie oferuje tak zaawansowanych funkcji jak inne aplikacje innych firm, ale będzie służył do codziennych zastosowań.

Screenshot_2014-08-01-17-47-30      Screenshot_2014-08-01-17-45-03

      Screenshot_2014-08-01-17-47-56

Pobierz aplikację HTC File Manager App [1.82MB APK] via @razarahil

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka