Pobierz YouTube Vanced – najlepszy zamiennik aplikacji YouTube dla systemu Android

youtube vanced

YouTube jest z pewnością jedną z najpopularniejszych platform do strumieniowego przesyłania wideo, z ponad miliardem użytkowników miesięcznie, którzy aktywnie oglądają materiały wideo. Usługa jest łatwo dostępna na komputerach stacjonarnych i platformach mobilnych za pośrednictwem aplikacji YouTube dla systemów iOS i Android. Być może użytkownicy, którzy korzystają z YouTube za pomocą aplikacji mobilnej, często zauważają brak pewnych funkcji, które ich zdaniem powinny być obsługiwane od razu po uruchomieniu aplikacji. Niektóre z tych funkcji obejmują treści bez reklam, odtwarzanie wideo w tle, tryb Picture-in-Picture itd.

Strumieniowe odtwarzanie bez reklam i odtwarzanie w tle jest obsługiwane, ale w ramach usługi YouTube Red, której subskrypcja kosztuje 10 dolarów miesięcznie. Usługa YouTube Red jest jednak obecnie dostępna tylko w kilku krajach, w tym w USA, Australii, Meksyku, Nowej Zelandii i Korei Południowej. Jeśli nie mieszkasz w żadnym z tych krajów, nie możesz korzystać z zalet YouTube Red.

Na szczęście użytkownicy Androida mogą teraz korzystać z YouTube w wybrany przez siebie sposób, nie martwiąc się o rootowanie, korzystanie z VPN lub decydując się na YouTube Red, które i tak nie jest możliwe od teraz. Jest to możliwe dzięki Vanced, zmodyfikowanej wersji aplikacji YouTube, która działa świetnie. Vanced oferuje takie funkcje, jak blokowanie reklam, odtwarzanie w tle, tryb PIP, ciemny motyw, możliwość wyboru preferowanej jakości wideo w sieci Wi-Fi lub komórkowej, ustawienia układu i wiele innych.

YouTube Vanced, będąca obecnie w fazie alfa jest doskonałym zamiennikiem dla oficjalnej aplikacji YouTube dla Androida. Aplikacja zachowuje ten sam wygląd, gesty dotykowe i interfejs użytkownika oraz zawiera kilka dodatkowych ustawień umożliwiających dostosowanie funkcji odtwarzania w serwisie YouTube. Największe znaczenie ma fakt, że działa bez roota. Dla tych, którzy się zastanawiają, aplikacja umożliwia również zalogowanie się na swoje konto YouTube lub Google, aby zobaczyć subskrypcje, powiadomienia, rekomendacje, historię, polubione filmy, przesłane pliki, pobrane pliki, listy odtwarzania itd.

youtube vanced dla androidaZainstaluj aplikację YouTube Vanced –

Użytkownicy Androida mogą łatwo zainstalować Vanced, tak jak każdą inną aplikację, pobierając jej plik APK. Aby zainstalować zmodyfikowaną aplikację, odwiedź tutaj i pobrać motyw White/Dark oraz MicroG Vanced APK. Następnie zainstaluj oba pliki APK.

Uwaga: Aby zalogować się na swoje konto YouTube, trzeba zainstalować MicroG, a bez niego przycisk Dodaj konto nie będzie działał. Przyjrzyjmy się teraz jej najważniejszym funkcjom.

Kluczowe cechy –

  • 100% Darmowy
  • Nie jest wymagane roota
  • Ciemny motyw (wkrótce oficjalnie na Androida) – Aby włączyć ciemny motyw, przejdź do ustawień aplikacji > Ustawienia zaawansowane > Ustawienia układu i włącz przełącznik dla “Ciemny motyw”. Opcjonalnie można włączyć opcję Ciemny zegarek, aby używać ciemnego motywu w panelu zegarka.youtube vanced dark theme

  • Tryb „obraz w obrazie” – Funkcja ta, dostępna jako opcja na karcie Ogólne, umożliwia oglądanie filmów z YouTube w wyskakującym oknie na wierzchu innych aplikacji po dotknięciu przycisku głównego. (tryb PIP działa tylko w systemie Oreo)


youtube android obraz w trybie obrazu

  • Odtwarzanie w tle – To pozwala na odtwarzanie filmów w tle i działa nawet wtedy, gdy ekran jest zablokowany. Użytkownicy mogą również wyłączyć odtwarzanie w tle lub włączyć je tylko wtedy, gdy podłączone są słuchawki lub głośniki zewnętrzne.


youtube android odtwarzanie w tle

  • Ad-blocking – Funkcja ta, domyślnie włączona, blokuje reklamy podczas odtwarzania wideo.

Wypróbowaliśmy aplikację i wygląda na to, że działa bez zarzutu bez żadnych problemów. Jeśli jesteś użytkownikiem Androida, to musisz wypróbować Vanced. Należy pamiętać, że ta aplikacja blokuje reklamy, które zmniejszają przychody twórców treści, a tego nie popieramy.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka