Pojawiają się oficjalne teasery OnePlus 2 – pierwszy z nich potwierdza obecność Snapdragona 810 v2.1 SoC

OnePlus One jest już od około roku i nadal jest jednym z najlepszych telefonów do kupienia w oferowanej cenie, a zakres dostępnych dla niego niestandardowych ROM-ów sprawia, że jest to jeden z najbardziej poszukiwanych telefonów, zwłaszcza w Indiach. I co więcej, nie trzeba już zaproszeń, aby je kupić, a obniżka ceny o 2000INR była oferowana przez jeden dzień! Wszystko to wskazuje na nadejście OnePlus 2 (tak, to NIE DWA, ale po prostu 2 �� ), co oficjalnie potwierdził Carl w swoim tweecie.

Mad_Forum

Co jest bardziej interesujące jest Pete, drugi współzałożyciel OnePlus opublikowane artykuł na oficjalnym forum OnePlus, z którego jasno wynika, że OnePlus 2 będzie wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 810 SoC. Zanim zaczniesz marudzić lub zniechęcać się na myśl o niesławnych problemach z przegrzewaniem się tego chipsetu, mamy dobrą wiadomość!  Układ SoC 810 zastosowany w smartfonie OnePlus 2 to wersja 2.1 z chipsetów, na których Qualcomm wydaje się być pozbył się problemów z przegrzewaniem.

810_Forum

Pisząc więcej o wyborze procesora, Pete stwierdził, co następuje:

Okrzyknięty „najlepszym połączonym procesorem komputerowym”, 810 v2.1 zapewnia moc obliczeniową klasy desktop w Twojej dłoni. Dzięki ośmiu rdzeniom procesora i 64-bitowej architekturze wybraliśmy 810 jako siłę napędową imponującej specyfikacji OnePlus 2. W połączeniu z 2 oznacza to lepsze wideo, szybszy aparat i niesamowite wrażenia w grach.

Choć pojawiły się doniesienia, że model 810 działa cieplej niż jego poprzednicy, zapewniamy, że podjęliśmy wszelkie niezbędne środki ostrożności, aby zapobiec temu zjawisku w modelu 2. Współpracowaliśmy bardzo blisko z inżynierami firmy Qualcomm, aby zintegrować ulepszoną wersję chipsetu (v2.1) w OnePlus 2 i dopracował zarówno sprzęt, jak i oprogramowanie. 2 będzie „fajniejszy niż kiedykolwiek”.

Najważniejsze zalety SoC 810 to:

1. Wsparcie dla strumieniowego przesyłania filmów 4K

2. Pierwszy w swojej klasie procesor graficzny Adreno 430

3. Zwiększona żywotność baterii

4. Szybszy aparat

5. Szybsze przetwarzanie i obróbka danych

6. Płynność działania masła podczas intensywnej rozgrywki

Tak uspokajające, jak to wszystko może brzmieć jest duży problem, który jest jeszcze świadkiem przekonującej rozdzielczości – oprogramowanie. Wszyscy wiemy o podziale Cyanogen Inc i OnePlus i to tylko OnePlus One będzie miał wsparcie oprogramowania przez prawie kolejny rok, podczas gdy OnePlus 2 NIE będzie działać na Cyanogen OS. Będzie on teraz nosić OnePlus własny Oxygen / Hydrogen OS poza Chinami i Chinami odpowiednio.

Pierwsza wersja systemu operacyjnego Oxygen OS została wydana jakiś czas temu i było wiele wściekłości, jeśli chodzi o jego wydajność i tak dalej. Chociaż OnePlus twierdzi, że ten, który zostanie dostarczony na OnePlus 2 jest znacznie bardziej zaawansowany i przynosi wiele ulepszeń, które będą wykorzystywać sprzęt, na którym działa, a jednocześnie utrzymuje się znacznie bliżej stockowego doświadczenia Androida, który ma teraz ogromną rzeszę fanów!

Cóż, jesteśmy tylko mniej niż miesiąc od OnePlus 2 jest teraz odsłonięty i chłopiec nie zapomnieliśmy o cenach! Stwierdza się, że przyjdzie na więcej, na którym OnePlus One został uruchomiony, który jest około 350-400 USD i może pojawić się w Indiach w cenie około 24,999 – 25,999 INR. Jednym z zarzutów jest to, że system zaproszeń będzie kick in! Zapoznamy Cię z aktualizacjami, gdy tylko się pojawią.