Speedtest dla systemu Android v4.0 wprowadza zupełnie nowe wzornictwo

Speedtest v4.0 Android app

Speedtest to jedna z najpopularniejszych i najbardziej godnych zaufania usług do testowania szybkości połączenia internetowego. Miliony użytkowników na całym świecie korzystają z witryny internetowej i aplikacji mobilnych Speedtest, aby sprawdzić prędkość Internetu i dowiedzieć się, czy połączenie działa prawidłowo, czy nie. Osobiście często korzystamy z aplikacji Speedtest do sprawdzania szybkości pobierania i wysyłania danych. Mimo to, wersja 4.0 aplikacji Speedtest na Androida została niedawno zaktualizowana i ma całkowicie odmieniony wygląd. Ten sam projekt został wprowadzony dla aplikacji iOS w grudniu, a teraz trafia do użytkowników Androida.

Nowy design odpowiada stronie Speedtest i wygląda pięknie na smartfonie. W porównaniu ze starszą wersją aplikacja ma minimalistyczny, ale elegancki wygląd. W aplikacji wprowadzono ciemny, marynarski motyw kolorystyczny, jasne czcionki i prostsze ikony. The big Rozpocznij test przycisk został zastąpiony przyciskiem Go, który wygląda lepiej. Oprócz wyświetlania Ping, aplikacja pokazuje teraz Jitter i Packet loss, również na ekranie głównym. Co więcej, dostawca usług internetowych i wybrany serwer są teraz wyświetlane na samej stronie głównej. Aplikacja stosunkowo ułatwia też zmianę serwera i wybór preferowanego. Jak można się domyślić, ikona aplikacji również uległa kilku kosmetycznym zmianom.

Poniżej znajduje się seria zrzutów ekranu przedstawiających nową aplikację Speedtest dla systemu Android –
Krótko mówiąc, jest to interesująca aktualizacja o odświeżonym wyglądzie i ulepszonej obsłudze.

Aktualizacja nie jest jeszcze dostępna w Google Play, ale jeśli chcesz ją wypróbować, po prostu pobierz Speedtest v4.0 z Lustro APK i zainstaluj ją. Upewnij się, że zaktualizujesz istniejącą aplikację, aby nie utracić bieżących danych, takich jak wyniki testów prędkości.

via Android Police

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka