Uruchamiaj aplikacje z Androida na Mac OS dzięki BlueStacks dla Maca

BlueStacks to popularny emulator Androida, z którego korzysta ponad 90 milionów użytkowników systemu Windows, oferujący możliwość uruchamiania aplikacji i gier dla systemu Android bez konieczności posiadania urządzenia z tym systemem. Do tej pory Bluestacks był dostępny tylko dla Windows OS, a teraz nadszedł czas dla użytkowników Mac OS, aby się cieszyć, ponieważ Bluestacks jest wreszcie wydany dla Mac po przedłużonej fazie testów beta. Odtwarzacz aplikacji BlueStacks dla systemu Mac OS jest kompatybilny z systemem Mac OS X Mavericks lub Yosemite, wymaga co najmniej 4 GB pamięci RAM i 2 GB miejsca na dysku.

Dzięki BlueStacks użytkownicy komputerów Mac mogą bezproblemowo korzystać z platformy Android na swoich MacBookach lub iMacach. Aby z niego skorzystać, wystarczy zainstalować emulator Androida i zalogować się na swoje konto Google. Możesz zacząć instalować swoje ulubione aplikacje i gry, tak jak w sklepie Play. Wersja dla komputerów Mac została zoptymalizowana tak, aby wykorzystać wszystkie możliwości – od gestów szczypania i powiększania na gładziku po wyświetlacz Retina komputera Mac.

Odtwarzacz umożliwia sterowanie za pomocą myszy i klawiatury oraz 3 ekranowych klawiszy nawigacyjnych, co zapewnia bezproblemową obsługę. Umożliwia także przesyłanie plików z komputera stacjonarnego do środowiska mobilnego i synchronizację między nimi, dzięki czemu można udostępniać zdjęcia na Instagramie bezpośrednio z komputera Mac. Ten potężny emulator jest wyposażony w integrację z mikrofonem i kamerą oraz oferuje natywną obsługę grafiki, dzięki czemu można na nim uruchamiać również gry wymagające dużej ilości grafiki. Dostępny do pobrania za darmo na stronie bluestacks.com.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka