Vivo uruchamia X5Max, najsmuklejszy smartfon na świecie w Indiach w Rs. 32,980

Na wielkiej imprezie w New Delhi, „Vivo”, chiński producent smartfonów znany głównie z najsmuklejszych telefonów wyposażonych w technologię Hi-Fi i Smart, rozpoczął działalność w Indiach. Vivo wszedł na rynek indyjski z pięciu smartfonów, a mianowicie – X5Max, Xshot, X3S, Y22 i Y15. Wszystkie te telefony charakteryzują się różnymi specyfikacjami sprzętowymi i należą do segmentu cenowego od budżetowego do high-endowego. „X5Max„, wiodący model serii X firmy Vivo jest najsmuklejszym smartfonem na świecie z zaledwie 4.75 mm grubości i jest wyposażony w ekstremalny system Hi-Fi 2.0 i inteligentne wrażenia. Smartfon będzie dostępny w wiodących sklepach detalicznych z telefonami komórkowymi w większości stanów w Indiach. Vivo pracuje również do ustanowienia po sprzedaży centrów obsługi, aby zapewnić wysokiej jakości wsparcie dla swoich klientów w Indiach.

Xmax-popup

Strona X5Max o wyjątkowo cienkiej obudowie ma metalową konstrukcję i sprawia wrażenie solidnego, mimo że jest w bardzo cienkiej obudowie tylko 4.75 mm grubości. X5Max posiada aparat z przysłoną 5.5-calowy wyświetlacz Super AMOLED Full HD, napędzany jest przez 64-bitowy procesor Snapdragon 615 Octa-Core, procesor graficzny Adreno 405 i działa na systemie Funtouch OS 2.0 w oparciu o Androida 4.4 KitKat. Ten bardzo smukły telefon wyposażono w wystający aparat główny 13 MP z lampą błyskową LED, soczewkami 6P i światłem f/2.0 przysłony. Z przodu znajduje się szerokokątna kamera 5 MP z f/2.4 przysłony. X5Max jest wyposażony w ciekawą tackę na kartę SIM 2 w 1 z obsługą Dual-SIM (micro SIM + nano SIM). Gniazdo karty nano-SIM może zapewnić rozszerzalną pamięć masową do 128 GB za pomocą karty microSD, w przypadku, gdy nie chcesz korzystać z dodatkowego gniazda.

vivo_x5max

karta sim

Vivo X5Max Specyfikacja –

• 5.5-calowy wyświetlacz Super AMOLED (1920 x 1080 pikseli) o rozdzielczości 401 PPI
  • Ośmiordzeniowy, 64-bitowy procesor Qualcomm Snapdragon 615 (MSM8939)
  • Procesor graficzny „Adreno 405
  • Funtouch OS 2.0 oparty na systemie Android 4.4 KitKat
  • 2GB RAM
  • 16 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia do 128 GB za pomocą karty microSD
  • Tylny aparat 13 MP z czujnikiem IMX214, lampą błyskową LED i f/2.Przysłona 0
  • Przedni aparat 5 MP z f/2.4 przysłony
  • Dual SIM (micro SIM + nano SIM)
  • Łączność: 3G, 4G LTE (FDD-LTE 1800MHz, TDD-LTE 2300MHz), Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0, GPS, USB OTG
  • Dźwięk: Hi-Fi 2.Standard 0 z układem DC/DC klasy deluxe, 3.Standardowe gniazdo słuchawkowe 5 mm
  • 2000mAh Niewymienna bateria
  • Inne funkcje: Smart Wake, powłoka zapobiegająca pozostawianiu odcisków palców i opcjonalne gniazda na dwie karty pamięci
  • Wymiary: 153.9 x 78 x 4.75mm
  • Waga: 146g
  • Kolor: Biały

Vivo X5 Max w cenie Rs. 32 980 ma być dostępny w sprzedaży offline jeszcze w tym miesiącu.