Wyciągnij pojedyncze pliki / aplikacje z kopii zapasowych Nandroid z Nandroid Browser

Nandroid Browser to niesamowita i niezbędna aplikacja dla użytkowników Androida zainteresowanych rootowaniem i flashowaniem niestandardowych ROM-ów. Jeśli jesteś zaangażowany w taką praktykę techniczną, to musisz być świadomy kopii zapasowych nandroid, jak również. Nandroid Backup polega na utworzeniu pełnej kopii zapasowej całego telefonu z systemem Android, która zawiera bieżący ROM, aplikacje, ustawienia i inne dane przechowywane w pamięci wewnętrznej. (To nie zawiera wszystkie dane znajdujące się na karcie SD). Aby zrobić kopię zapasową systemu nandroid, najpierw konieczne jest rootowanie urządzenia i zainstalowanie niestandardowego odzyskiwania, takiego jak ClockworkMod Recovery. Następnie wystarczy wykonać kopię zapasową telefonu i przywrócić go z powrotem w trybie odzyskiwania.

Nandroid Browser to darmowa aplikacja dla systemu Android, która służy prostemu, ale użytecznemu celowi. Umożliwia on łatwe przeglądaj swoje kopie zapasowe nandroid i wyodrębniaj poszczególne pliki bezpośrednio na telefonie, co raczej wymagałoby niełatwego zadania. Dzięki przeglądarce Nandroid, można po prostu zbadać kopię zapasową nandroid (jeśli jest przechowywany na karcie SD), przeglądać kilka .img pliki i wyodrębnianie pojedynczych plików APK z tego. Po dotknięciu poszczególnych plików, pozwala zapisać je w dowolnym miejscu, otworzyć je lub wysłać pojedyncze aplikacje i pliki z kopii zapasowych nandroid na konto Dropbox, e-mail, itp.

nandroid-backup_.img-files

Nandroid Browser_extract-single-file

  • Obecnie obsługuje kopie zapasowe systemu nandroid zapisane jako obrazy yaffs2 (.img), jak również obrazy ext4 (.ext4.tar).
  • Powinno działać z kopiami zapasowymi ClockWorkMod (CWM) i wieloma innymi, które używają standardowego nandroida.

Pobierz tutaj [Android Market]

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka