Wyciekły prawdziwe zdjęcia Moto G4 Plus, pudełko detaliczne i dane techniczne przed premierą

Bardzo oczekiwany nowy Moto G4 i Moto G4 Plus ma zostać zaprezentowana w Indiach już dziś na imprezie prasowej w Delhi. Widzieliśmy już wyciekłe rendery prasowe Moto G4 Plus (dzięki uprzejmości @evleaks), które ujawniają czujnik linii papilarnych z przodu, podczas gdy młodsze rodzeństwo, i.e. W G4 brakuje skanera linii papilarnych. Teraz mamy kilka świeżych przecieków na temat nadchodzącej Moto G4 Plus tuż przed premierą Moto, dając ci pierwsze spojrzenie na G4 Plus oficjalne specyfikacje, zdjęcia urządzenia i pudełko detaliczne.

Moto G4 Plus box_front

Moto G4 Plus box_back

Powyższe zdjęcie to z pewnością pudełko detaliczne Moto G4 Plus na którym widać widok z przodu G4 Plus, który dokładnie przypomina ten z przecieku, z kwadratowym fizycznym przyciskiem home na dole. Można też dostrzec dodatkową tylną obudowę, która może być dostarczana bezpłatnie z urządzeniem.

Przechodząc do tylnej strony pudełka, można zauważyć, że G4 Plus jest wyposażony w 5.5-calowy ekran Full HD Wyświetlacz 1080p, czujnik linii papilarnych, ośmiordzeniowy procesor i technologia Turbo Power do szybkiego ładowania. Do dyspozycji jest 32 GB pamięci wewnętrznej i 2 GB pamięci RAM. Jeśli chodzi o aparat, G4 Plus sport 16MP aparat główny z PDAF i laserowej ostrości. Z przodu znajduje się aparat 5MP. Pod maską urządzenia znajduje się bateria o pojemności 3000 mAh, która może zapewnić 6 godzin pracy power w zaledwie 15 minut ładowania dzięki Turbo Power.

Jeśli powyższe zdjęcia i informacje nie były wystarczające, mamy również rzeczywiste zdjęcia G4 Plus pokazujący przód i tył telefonu. Na szczęście telefon ma charakterystyczne dla Motoroli wgłębienie z tyłu.

moto-g4-plus_front   moto-g4-plus_back

W międzyczasie nie ma żadnych większych przecieków na temat Moto G4, ponieważ jak na razie mamy tylko jego widok z przodu.

Moto G4

Bądź na bieżąco, jak przyniesiemy Ci więcej informacji, gdy urządzenie zostanie oficjalnie uruchomiony później dzisiaj.

Źródło: Victor Bobari (Google+)

Via: AndroidPure

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka