YU uruchamia Yuphoria w Indiach w agresywnej cenie Rs. 6,999

YU Televentures odniosło duży sukces, wprowadzając po raz pierwszy na rynek Yureka i dlaczego nie, niegodziwe niesamowite specyfikacje (sprzęt) z nieuchwytnym Cyanogen OS (oprogramowanie) wrzucony za 8,999 INR nie może się nie udać. Wykorzystując sukces i przychylność fanów, YU oficjalnie wprowadziło dziś na rynek Yuphoria w atrakcyjnej cenie 6,999 INR, po opublikowaniu kilku intrygujących teaserów w ostatnim tygodniu. Opaska fitness w postaci Yu Fit, wprowadzono również opaskę fitness z wyświetlaczem OLED. Śledzenie snu, śledzenie kroków, połączenia przychodzące, wiadomości, czas, spalone kalorie są kluczowe funkcje i są wyceniane na 999 INR i holistyczny tracker fitness Healthy YU dla 4999 INR (trafi do sprzedaży w przyszłym miesiącu). Przyjrzyjmy się specyfikacji, zanim zaczniemy rozmawiać o tym, czym jest ten telefon i jak wypada na tle innych podejrzanych:

Czarny

Specyfikacja YU Yuphoria

• Wyświetlacz:  5″ 1280*720 pikseli (294 PPI) z Corning Gorilla Glass 3
  • Procesor:  Qualcomm Snapdragon 410, 64-bit, Quad-Core taktowany zegarem 1.2 GHz, procesor graficzny Adreno 306
  • Pamięć wewnętrzna: 16 GB + z możliwością rozbudowy do 32 GB
  • RAM2GB DDR3
  • Aparat8MP z f/2.2 przysłony, HDR, nagrywanie w jakości 1080p Full HD z opcją slow-motion 60/120 klatek na sekundę i lampą błyskową LED, Przód: 5 MP
  • OS: Cyanogen OS 12 oparty na systemie Android Lollipop z aplikacją App Themer
  • Łączność:  Dual Sim, 4G LTE, Bluetooth 4.0
  • Bateria: Bateria 2230 mAh z funkcją szybkiego ładowania 1.Technologia 802 0 umożliwiająca wyciągnięcie telefonu z 0-65% w 45 minut
  • Współczynnik kształtu: 8.Grubość 25 mm i waga 143 gramy
  • Inne:  Chipset Pure Wolfson Dźwięk,
  • Colors: Czarny + Srebrny & Biały + Szampańskie złoto
  • Cena: Rs. 6,999

Wstępne przemyślenia:

yu_yuphoria_rear

Wow! To jest jeden heck of arkusz specyfikacji w cenie 6,999INR który będzie teraz stanowił silną konkurencję dla Lenovo A6000 Plus i ostrzejsza konkurencja dla Xiaomi Redmi 2. Z solidna metaliczna obudowa który pochodzi z wielu procesów, może wytrzymać kilka naprawdę paskudnych upadków, jak sposób, w jaki widzieliśmy w teases, choć pęknięcie płytki było czystą przesadą. Może się również pochwalić łatwością obsługi jedną ręką dzięki 3-elementowy przycisk. Yuphoria obsługuje nagrywanie w zwolnionym tempie, które jest nieobecne w Redmi 2, a także przedni aparat (5MP vs 2MP). Dzięki solidnej jakości wykonania i lepszemu wsparciu dla dźwięku, Yuphoria wygląda jak najlepszy wybór wśród konkurentów, przynajmniej na papierze. Będziemy musieli poczekać, aż dostaniemy nasze ręce na urządzeniu, aby przetestować aparat, aby faktycznie porównać go z niesamowitym aparatem w Redmi 2.

Więc śmiało, zarejestrujcie się na Amazon.z 5 PM od dziś w sprzedaży błyskawicznej na 28 z maja.