Ringing Bells Freedom 251 – najtańszy na świecie smartfon wprowadzony w Indiach za Rs. 251

Być może słyszałeś o tych flagowych, zabójczych smartfonach, które próbują wyciąć większe marki w tym, co robią. Ale jest jedna firma z Indii o nazwie ‘Ringing Bells’, która pobije wszystkich, jeśli chodzi o cenę i specyfikacje, jakie oferuje telefon. Rs. 251. Tak, dobrze słyszałeś, 251 INR za smartfon, który działa na Androidzie, montowany tutaj w Indiach. Czytaj dalej.

2513

Funkcje Szczegóły
Wyświetlacz 4″ IPS
Procesor 1.Czterordzeniowy 3 GHz
RAM 1 GB
Pamięć 8 GB z możliwością rozszerzenia do 32 GB
OS Android 5.1 Lollipop
Bateria 1450 mAh
Aparat 3.2 MP z tyłu i 0.Aparat przedni 3 MP
Łączność 3G, Dual SIM

Telefon Freedom 251 ma na celu zapewnienie każdemu mieszkańcowi kraju większego dostępu do technologii, a jego premierę zapowiada nie kto inny, jak minister obrony narodowej Mr. Manohar Parrikar. Telefon jest wyposażony w wiele preinstalowanych aplikacji, które są podstawą dla każdego użytkownika smartfona, takich jak media społecznościowe, bezpieczeństwo kobiet, pomoc medyczna i wiele innych. Kilka z nich to Swachh Bharat, Fisherman, Farmer, WhatsApp, Facebook, YouTube, itd.

Szybki rzut oka na Freedom 251 (zdjęcia rzeczywiste)

Freedom 251
Jest to pierwsza w swoim rodzaju oferta i jesteśmy pewni, że żaden chiński producent smartfonów nie będzie w stanie pobić tych specyfikacji i ceny. Rejestracja telefonu rozpocznie się jutro o 6 rano, a zakończy 21 lutego o 20:00. Telefon będzie można kupić lokalnie, a dostawa ma nastąpić do 30 czerwca.

Telefon jest objęty roczną gwarancją, a firma posiada ponad 650 centrów serwisowych w całych Indiach. Według nas genialne posunięcie! Bądź na bieżąco, gdy będziemy dostarczać więcej informacji.

Image credit: ETTelecom

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka