Aplikacja Norton Mobile Security (Beta) dla systemu Android

Już wcześniej rozmawialiśmy o aplikacji Dr.Web dla Androida i AVG’s DroidSecurity, oba są niezawodne i darmowe antywirusy dla Androida. Symantec, najpopularniejszy producent oprogramowania zabezpieczającego, wkroczył do akcji, aby zaoferować inteligentną ochronę i bezpieczeństwo urządzeniom z systemem Android.

Firma Norton Mobile wprowadziła ostatnio dwa nowe produkty dla platformy Android: Norton Mobile Security 2.0 i Norton Mobile Utilities, oba obecnie w wersji Beta. Te produkty są na razie oferowane bezpłatnie z ograniczoną licencją, ale najwyraźniej zmienią się w płatne, gdy pojawi się ostateczna wersja, zwłaszcza aplikacja Norton mobile security.

Norton Mobile Security (Beta) ma na celu ochronę telefonu komórkowego z systemem Android, danych osobowych przed cyberprzestępcami i oferuje ochronę sieci Web, aby zachować bezpieczeństwo podczas przebywania w Internecie. To daje Anti-Phishing ochrony internetowej, Anti-Theft zdalnego zlokalizować, zablokować i wymazać możliwości w przypadku zgubienia lub kradzieży urządzenia. Inne inteligentne funkcje obejmują blokowanie połączeń i SMS-ów od niechcianych rozmówców oraz ochronę antywirusową Norton strength Anti-Malware.

Norton Mobile Security

NMS_Anti-malware

NMS_Anti-theft

Jest to funkcja Aplikacja Beta który w przyszłości będzie aktualizowany w celu ulepszenia i udostępnienia nowych funkcji. Testerzy mogą przesyłać swoje opinie lub komentarze na forum Norton Mobile.

Pobierz NMS 2.0 [Wymaga systemu Android 1.6 lub wyższej

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka