Etui Spigen dla Samsung Galaxy S9/S9+ już dostępne do zamówienia

Etui Spigen do Samsung Galaxy S9/S9+

Już tylko jeden dzień dzieli nas od oficjalnego zaprezentowania flagowych urządzeń Samsunga z 2018 roku – Galaxy S9 i Galaxy S9+, które zostaną wkrótce ujawnione podczas imprezy Samsung Galaxy Unpacked 2018 na targach MWC w Barcelonie. Jeśli nie żyjesz pod kamieniem, na pewno natknąłeś się na wiele wyciekłych zdjęć prasowych prezentujących serię Galaxy S9 w pełnej krasie. O ile wszystko na temat nadchodzących urządzeń jest już znane, łącznie z cenami, to na oficjalną zapowiedź trzeba jeszcze poczekać.

Przed premierą, Spigen, jeden z wiodących i największych na świecie producentów etui do smartfonów wymienił mnóstwo etui dla nadchodzących Samsungów Galaxy S9 i S9 Plus. Co ciekawe, Spigen stworzył 40 różnych etui dla serii S9, które są już teraz dostępne w sprzedaży online.

Mówiąc o Galaxy S9 Spigen przypadkach, istnieje wiele przypadków, które można wybrać, w tym, ultra-smukły, ultra-ochronne, etui portfel, ciekły kryształ, cienkie przypadki dopasowania i tak dalej. Możesz przejrzeć całą kolekcję etui Spigen dla Galaxy S9/S9+, odwiedzając ich stronę internetową. Ceny futerałów zaczynają się od 14 dolarów.99 dolarów, a nawet 64 dolary.99. Poniżej przedstawiamy kilka etui, z których możesz szybko skorzystać.

Galaxy S9 Case AirSkin (19.99)

Galaxy S9 Case AirSkin

Galaxy S9 Case Rugged Armor Urban (19.99)

Etui Galaxy S9 Rugged Armor UrbanGalaxy S9 Case Neo Hybrid (29$).99)

Galaxy S9 Case Neo Hybrid

Galaxy S9 Plus Case Slim Armor (39$.99)

Galaxy S9 Plus Etui Slim Armor

Galaxy S9 Plus Case Wallet S (34 dolary).99)

Etui Galaxy S9 Plus Wallet S

Galaxy S9 Plus Case Pro Guard (64 USD).99)

Galaxy S9 Plus Case Pro Guard

Powyższe futerały są dostępne w szerokiej gamie kolorów, takich jak błyszcząca czerń, Gunmetal, burgund, arktyczne srebro, jasny dogwood, czerwień Merlot, klonowe złoto, zieleń wojskowa, głęboki fiolet i inne. Oprócz różnych etui, w ofercie znajduje się także pojedyncza osłona ekranu “new Glas.tR Nano Liquid” jest również na liście, która jest również kompatybilna z wszystkimi etui Spigen. Jeśli więc zamierzasz kupić Galaxy S9 lub S9+, zapoznaj się z kolekcją Spigen, aby zapewnić ochronę swojemu urządzeniu.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka