Flipkart oferuje Rs. 2000 zniżki na Moto G (wariant 8 GB i 16 GB) przez ograniczony czas

Flipkart, główny indyjski sprzedawca internetowy, pozyskał ostatnio ogromne środki finansowe w wysokości 1 miliarda dolarów, aby stać się „firmą przyszłości zajmującą się mobilnym handlem elektronicznym”.” Użytkownicy chcący kupić smartfon w Indiach mogą się cieszyć, ponieważ mają do wyboru wiele opcji i to w bardzo konkurencyjnych cenach. Niektóre z najlepszych telefonów budżetowych są obecnie dostępne wyłącznie za pośrednictwem kanału eCommerce, takiego jak Flipkart w Indiach, np. Moto G, Moto E, Xiaomi Mi 3, Asus Zenfone 5 itp. Najwyraźniej po wprowadzeniu na rynek indyjski Mi 3 w niezwykle przystępnej cenie Rs. 13 999, inne firmy z branży telefonii komórkowej przygotowują się do zmiany lub wprowadzenia na rynek telefonów w podobnej cenie. Po porównaniu wysokiej klasy specyfikacji i funkcji oferowanych przez Mi 3, cena Moto G nie wydaje się już atrakcyjna.

gdn-big

Aby utrzymać się w wyścigu, Motorola postanowiła obniżyć ceny swojego telefonu klasy średniej ‘MOTO G’ o znaczny margines. Flipkart, wyłączny partner detaliczny Moto G, będzie teraz sprzedawał Moto G za płaską cenę Rs. 2000 zł taniej za warianty 8 GB i 16 GB. Nowa cena, w jakiej Moto G będzie teraz sprzedawana, to Rs. 10 449 za model 8 GB i Rs. 11 999 za model 16 GB. Ukłony dla Motoroli za tę próbę w odpowiednim czasie!

Strona Moto G Rs. Promocja z rabatem 2000 zł zaczyna się dziś o północy o 00:00:01 w serwisie Flipkart. To świetna okazja, aby zdobyć niesamowite urządzenie w najlepszej cenie. Nie przegap!

gdn-small

Czapka z głów przez Deepak Jain (@DJain1989 na Twitterze)

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka