Gionee Elife E8 wprowadzony w Indiach za Rs. 34 999 [Wyposażony w wyświetlacz 6″ QHD, aparat 24MP, czujnik linii papilarnych i baterię 3500mAh]

W ostatnim czasie Gionee traktuje Indie w sposób szczególny. Od ekskluzywnych imprez związanych z wprowadzaniem produktów na rynek po uruchamianie zakładów produkcyjnych. W tym wszystkim nie chodzi tylko o obniżenie kosztów, ale także o zrozumienie, jak ważnym rynkiem są Indie. Bardzo cicho Gionee robi stałe postępy w sprzedaży z kwartału na kwartał. Udało mu się również wniknąć na rynki wiejskie, warstwy 2 i 3, które są obecnie królestwami indyjskich graczy, takich jak Micromax, Lava, Karbonn, i takie, a to samo w sobie jest niesamowitym osiągnięciem, niezależnie od tego, jak mniejszy jest udział w rynku.

E8

Na imprezie startowej w Delhi dzisiaj, Gionee oficjalnie uruchomiła Elife E8, który został zaprezentowany z powrotem w Chinach w czerwcu tego roku i jeden z głównych kamieni milowych z tym jest Gionee wejdzie indyjski eCommerce. Do tej pory ich sposób sprzedaży był offline, ale teraz będą podążać ścieżką ustanowioną przez takie firmy, jak Motorola, Xiaomi, OnePlus, Lenovo i inne. Przyjrzyjmy się temu, co oferuje Elife E8 to wszystko.

Elife to luksusowa klasa telefonów, a E8 tylko to potwierdza. E8 jest wyposażony w 6-calowy wyświetlacz QHD Super AMOLED z rozdzielczością 1440 x 2560 pakowania aż 490 pikseli na cal – to byłoby jedno piekło doświadczenia, ale że 6″ ekran może być trochę wysoki dla większości z nas. Telefon ma 9.6 mm grubości i waży 210 gramów dzięki wysokiej obudowie i tak wielu metalowych elementów w jego konstrukcji, telefon może być bardzo śliski – z pewnością telefon dla dwóch rąk. To, co będzie Cię kusić, to przepiękny złoty kolor, który zachwyca pod każdym kątem.

I E8 nie jest tylko o piękno, ale także o mięśnie, jeśli chodzi o silniki, które zasilają go pod maską – 2GHz Octa-core MediaTek Helio X10 Procesor (MTK6795), który działa tak dobrze od momentu wprowadzenia na rynek, jest tym, co napędza telefon w połączeniu z 3 GB pamięci RAM. Aż 64 GB pamięci wewnętrznej jest dostępny i działa na Amigo 3.1 interfejs użytkownika oparty na systemie Android 5.1. A mówiąc o ciężkich rzeczach E8 jest wyposażony w potężną baterię 3520 mAh, która obsługuje szybkie ładowanie i Gionee ma wysokie roszczenia tutaj na jak długo bateria wytrzyma. E8 jest również wyposażony w system rozpoznawania biologii (odcisków palców) aka czujnik linii papilarnych, jaki jest obecnie spotykany w większości flagowców.

e82

Cóż, na tym nie kończy się wysoka lista specyfikacji! E8 jest wyposażony w Tylny aparat 24 MP z dwutonową lampą błyskową LED, która ma specjalne oprogramowanie – tak specjalne, że może łączyć zdjęcia o rozdzielczości do 120 MP. Składa się on z sześcioelementowego obiektywu z szafirowym szkłem, wyposażonego w mnóstwo funkcji, takich jak OIS, bezstratny zoom do 3x, nagrywanie w 4K i autofokus z detekcją fazy dla prędkości do 0.08 sekund – wszystko to może być wykorzystane przez zasilanie dobrze zbudowany aplikacji aparatu i jest dedykowany przycisk aparatu, jak również. Przedni aparat 8 MP z możliwością robienia zdjęć szerokokątnych.

Phew! To jest jeden heck of a loaded spec sheet, że również pochodzi z opcją, aby dodać dodatkową pamięć, obsługa OTG, Dual SIM 4G i wszystko. Jego cena wynosi 34,999 INR brzmi to trochę drogo, biorąc pod uwagę fakt, że telefony takie jak OnePlus 2, Zenfone 2, itp. są w przedziale cenowym poniżej 25 tys. Gionee chce jednak wprowadzić serię Elife do innej klasy. E8 będzie dostępny wyłącznie w Snapdeal od 12 października oraz poza siecią w markowych sklepach.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka