HTC U Ultra i U Play zapowiedziane – specyfikacje i funkcje

HTC zapowiedziało dziś swój flagowy smartfon na rok 2017 – model U Ultra U Ultra‘, pierwszy telefon z nowej serii U, któremu towarzyszy inny telefon o niskiej specyfikacji ‘the U Play‘. HTC wprowadziło także nową Sense Companion asystent w obu urządzeniach, wraz z dodatkowym wyświetlaczem w U Ultra. Model U Ultra ma większy ekran 5.7″ wyświetlacz Quad HD w porównaniu do U Play, który posiada wyświetlacz 5.2″ wyświetlacz Full HD, jednak żaden z nowych telefonów nie ma wyświetlacza 3.Gniazdo słuchawkowe 5 mm podobne do tego w iPhone 7 i Moto Z. U Ultra posiada klasę premium całkowicie szklana obudowa HTC nazywa ją ‘Liquid Surface&#8221, która wygląda na bardzo błyszczącą. Inną zaletą telefonu Ultra jest to, że jest pokryty szkłem szafirowym, ale dotyczy to tylko wersji limitowanej. Teraz pozwól nam poprowadzić Cię przez specyfikacje techniczne tego duetu:

HTC U Ultra

HTC U ULTRA Specs –

• 5.7-calowy wyświetlacz Quad HD z Gorilla Glass 5 lub Sapphire Glass (model 128 GB)
  • 2.0-calowy wyświetlacz pomocniczy (160*1040 pikseli)
  • Procesor Snapdragon 821 (2×2.15 GHz Kryo i 2×1.6 GHz Kryo) z układem GPU Adreno 530
  • Android 7.0 (Nougat) z HTC Sense
  • 4GB RAM
  • 64/128 GB pamięci wewnętrznej, z możliwością rozszerzenia do 2 TB za pomocą karty microSD
  • Główny aparat 12 MP UltraPixel 2 z laserowym autofokusem, PDAF, OIS, f/1.Przysłona 8, dwutonowa lampa błyskowa LED, filmowanie w zwolnionym tempie 720p @120fps, nagrywanie wideo 4K
  • Przednia kamera 16 MP z trybem UltraPixel
  • HTC USonic, HTC BoomSound Hi-Fi edition, nagrywanie dźwięku 3D z 4 mikrofonami
  • Łączność: 4G LTE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac (2.4 & 5 GHz), Bluetooth 4.2, GPS z GLONASS, NFC, USB 3.1, Type-C
  • Czujnik linii papilarnych
  • Hybrydowy Dual SIM (nano SIM + nano SIM lub microSD)
  • Bateria 3000mAh z QuickCharge 3.0
  • Waga: 170 g

HTC U Ultra jest dostępny w 4 kolorach: Niebieski szafirowy, różowy kosmetyczny, czarny brylantowy i biały lodowy. Wariant 64 GB będzie dostępny w przedsprzedaży pod adresem $749 od HTC.com rozpoczyna się dzisiaj, a wysyłka rozpocznie się w marcu.

HTC U Play

Specyfikacja HTC U PLAY –

• 5.2-calowy wyświetlacz Super LCD Full HD z ochroną Gorilla Glass
  • Ośmiordzeniowy procesor MediaTek Helio P10 z procesorem graficznym Mali T860
  • Android 6.0 Marshmallow
  • 3GB RAM i 32GB pamięci masowej & 4GB RAM i 64GB pamięci masowej, z możliwością rozszerzenia do 2TB za pomocą microSD
  • Główny aparat 16MP z f/2.Przysłona 0, PDAF, OIS, dwutonowa lampa błyskowa LED, wideo 1080p @30 kl
  • Przedni aparat 16 MP z f/2.Przysłona 0 i tryb UltraPixel
  • HTC USonic, dwa mikrofony z funkcją redukcji szumów
  • Łączność: 4G LTE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac (2.4 & 5 GHz), Bluetooth 4.2, GPS z GLONASS, USB 2.0 Typ-C, NFC
  • Czujnik linii papilarnych
  • Hybrydowy Dual SIM (nano SIM + nano SIM lub microSD)
  • Bateria 2500 mAh z szybkim ładowaniem
  • Waga: 145g

HTC U Play jest również dostępny w następujących wersjach 4 kolory: Niebieski szafirowy, różowy kosmetyczny, czarny brylantowy i biały lodowy. Będzie dostępny od marca 2017 r. Nie ma jeszcze informacji na temat jego ceny.

Kolory HTC U Play

HTC USonic

Oba telefony są wyposażone w Nowy telefon HTC USonic, technologia sonarowa z maleńkimi mikrofonami wbudowanymi w obie wkładki douszne, które „nasłuchują” impulsów dźwiękowych, a następnie dostosowują dźwięk do wyjątkowej architektury uszu użytkownika. Z niecierpliwością czekamy na ich premierę w Indiach. Bądź na bieżąco!