itel wprowadza na rynek telefon Wish A41+ z 4G VoLTE i ViLTE za Rs. 6590

Po wprowadzeniu na rynek telefonów Wish A41 i Wish A21, firma itel dodała nowy telefon “itel A41+” do jego bandwagon 4G włączone telefony VoLTE w segmencie podstawowym. Dostępny w cenie Rs. 6 590, A41 Plus jest dostępny w kolorach Mocha i Champagne. Słuchawka jest obsługiwana przez ViLTE i oferuje łączność VoLTE. Najważniejszą cechą A41+ jest SmartKey, przycisk z tyłu, który pozwala użytkownikom łatwo wykonywać pewne funkcje, takie jak robienie zdjęć, włączanie latarki i zarządzanie połączeniami.

itel A41 Plus

Itel A41+ ma z tyłu nakrapiany wzór tekstury i jest wyposażony w 5-calowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości 480*854 przy 196 ppi. Urządzenie jest zasilane przez procesor 1.Czterordzeniowy procesor 3GHz i działa na systemie Android 6.0 Marshmallow. Do dyspozycji jest 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć do 32 GB za pomocą karty microSD. Tylna kamera to aparat 5 MP z autofokusem i lampą błyskową, natomiast przednia kamera to aparat 5 MP z przednią lampą błyskową i stałą ostrością. W telefonie znajduje się wymienna bateria o pojemności 2400 mAh.

itel A41+

Jeśli chodzi o łączność, A41+ oferuje 4G VoLTE, ViLTE, obsługę Dual SIM (karta micro SIM), Wi-Fi, Bluetooth 4.0, GPS i USB OTG. Urządzenie jest również wyposażone w funkcję SOS i klawiaturę SwiftKey. Zawartość pudełka obejmuje osłonę ekranu, baterię, ładowarkę, zestaw głośnomówiący, kabel do transmisji danych oraz tylną osłonę ochronną.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka