Jak naprawić błąd ‘Przepraszamy, Twoje konto nie spełnia wymagań do korzystania z Threads’??

Instagrammerzy chętnie dowiadują się o aplikacji Threads; większość użytkowników pobrała aplikację, zanim została ona wydana na całym świecie. Jednak użytkownicy napotkali problemy, takie jak niedozwolone wątki na Instagramie, a teraz niektórzy borykają się z tym problemem ‘ Przepraszamy, Twoje konto nie spełnia wymagań do korzystania z Threads‘.

Wielu użytkowników iOS zamówiło aplikację Threads w przedsprzedaży, ale teraz każdy może z niej korzystać. Jednak użytkownicy Instagrama są sfrustrowani, widząc błędy wyskakujące na ekranie, że ich konto nie spełnia wymagań do korzystania z Threads.

Jeśli również napotykasz problem &#8216 „Przepraszamy, Twoje konto nie spełnia wymagań do korzystania z Threads’, sprawdź powody i poprawki poniżej.

Przyczyny ‘Przepraszamy, Twoje konto nie spełnia wymagań dotyczących korzystania z wątków’ Problem

Napraw

Jeśli chcesz poznać przyczyny błędu &#8216 „Przepraszamy, Twoje konto nie spełnia wymagań do korzystania z Threads’, sprawdź poniższe powody-

1. Aplikacja Instagram Threads jest niedostępna w Twoim kraju.
  2. Dzisiaj jest data premiery i nie możesz uzyskać dostępu do aplikacji.
  3. Twoje konto na Instagramie jest nieaktywne przez długi czas.
  4. Twoje konto naruszyło wytyczne Instagrama.

Jak naprawić błąd ‘Przepraszamy, Twoje konto nie spełnia wymagań do korzystania z wątków&#8217?

Napraw

Po zapoznaniu się z przyczynami błędu ‘Przepraszamy, Twoje konto nie spełnia wymagań do korzystania z Threads’, sprawdźmy teraz poprawki-

Metoda 1:- Napraw „Przepraszamy, Twoje konto nie spełnia wymagań, aby korzystać z Threads” poprzez ponowną instalację aplikacji

Aby rozwiązać problem ‘Przepraszamy, Twoje konto nie spełnia wymagań do korzystania z Threads’, możesz po prostu ponownie zainstalować aplikację. Czasami występują problemy z bieżącą wersją aplikacji. Ponowna instalacja aplikacji pomoże ci naprawić główne problemy. Wszystko, co musisz zrobić, to odinstalować aplikację, a następnie zainstalować ją ponownie. Po ponownym zainstalowaniu aplikacji otwórz ją i sprawdź, czy problem został rozwiązany.

Metoda 2:Napraw Przepraszamy, Twoje konto nie spełnia wymagań do korzystania z Threads Poprzez ponowne uruchomienie urządzenia

Innym sposobem na naprawienie błędu ‘Przepraszamy, Twoje konto nie spełnia wymagań do korzystania z Threads’ jest ponowne uruchomienie urządzenia. Przytrzymaj telefon, dotknij przycisku włączania i wyłączania, a następnie uruchom ponownie urządzenie. Po ponownym uruchomieniu urządzenia sprawdź, czy możesz uzyskać dostęp do aplikacji.

Metoda 3:- Napraw przepraszamy, że Twoje konto nie spełnia wymagań, aby korzystać z Threads, logując się do aplikacji później

Jednym z najprostszych sposobów naprawienia błędu ‘Przepraszamy, Twoje konto nie spełnia wymagań, aby korzystać z Threads’ jest późniejsze zalogowanie się do aplikacji. To dlatego, że dzisiaj Threads zostanie wydany globalnie i dlatego napotykasz problem podczas próby zalogowania się do aplikacji.

Metoda 4:- Napraw Przepraszamy, że Twoje konto nie spełnia wymagań korzystania z Threads, pobierając aplikację Threads

Dzisiaj jest data premiery aplikacji Thraeds, a teraz każdy może uzyskać dostęp do Threads. Aby pobrać aplikację Threads, sprawdź poniższe kroki-

1. Przejdź do aplikacji Instagram.
  2. Stuknij w ikonę ikona profilu po prawej stronie ekranu.
  3. Stuknij w trzy poziome linie w prawym górnym rogu ekranu.
  4. Na następnej stronie dotknij Wątki poniżej opcji Ustawienia i prywatność.
  5. Stuknij w Pobierz Threads.
  6. Nastąpi przekierowanie do strony Sklep Google Play lub App Store.
  7. Pobierz i efektywne korzystanie z aplikacji.

Metoda 5:- Napraw przepraszamy, że Twoje konto nie spełnia wymagań do korzystania z Threads, kontaktując się z pomocą techniczną Instagrama

Instagram Threads to nowa aplikacja i gdy tylko otrzymam więcej rozwiązań tego problemu, zaktualizuję go tutaj. Do tego czasu możesz skontaktować się z zespołem pomocy Instagrama. Po prostu przejdź do Zespół wsparcia Instagram i rozwiąż swój problem. Z pewnością Instagram skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Tak więc, to wszystko o tym, jak naprawić ‘Przepraszamy, Twoje konto nie spełnia wymagań, aby korzystać z Threads’ kwestia. Sprawdź powyższe poprawki i rozwiąż swój problem tak szybko, jak to możliwe. Podziel się tym artykułem ze znajomym i daj mu znać, jak rozwiązać ten problem. Odwiedzaj witrynę, aby uzyskać dostęp do wszystkich modnych rzeczy. Miłego dnia!

1. Jak uzyskać dostęp do wątków na Instagramie??

Możesz po prostu pobrać aplikację Threads i uzyskać do niej łatwy dostęp. Aby pobrać aplikację Threads, wykonaj następujące kroki-
1. Przejdź na Instagram.
2. Stuknij ikonę profilu po prawej stronie ekranu.
3. Stuknij w trzy poziome linie w prawym górnym rogu ekranu.
4. Na następnej stronie dotknij Threads poniżej opcji Ustawienia i prywatność.
5. Stuknij w Pobierz wątki.
6. Nastąpi przekierowanie do sklepu Google Play lub App Store.
7. Pobierz aplikację i korzystaj z niej efektywnie.

2. Jak uzyskać konto Threads??

Jeśli masz konto na Instagramie, zostanie ono automatycznie użyte jako konto Threads.

3. Czy Instagram Threads jest dostępny na Androida??

Tak, aplikacja Instagram Threads jest teraz dostępna zarówno na Androida, jak i iOS.