Moto X Style z 5.7″ ekran QHD i aparat 21MP wprowadzony w Indiach w cenie wywoławczej 29,999 INR

Mooooooooooooootorolaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Tak, właśnie tak się cieszymy, gdy słyszymy tę nazwę, zwłaszcza po użyciu Moto G3, która zrobiła na nas tak duże wrażenie! Wiele w naszych kręgach mają telefon i chłopiec jesteśmy szczęśliwi mogąc poinformować, że telefon, który jest obecnie wyprzedany od tygodni jest łatwo jednym z najlepszych telefonów roku.

Motorola wykorzystała sukces Moto X Play jako flagowca, a teraz wprowadziła na rynek flagowca z najwyższej półki – Moto X Style. Informacje o tym pojawiały się już od dłuższego czasu i wiele osób z niecierpliwością czekało na premierę. Było wiele ciekawości przed uruchomieniem po złym wykonaniu OnePlus 2, jeśli chodzi o oprogramowanie, a ludzie byli ostrożni i zaczęli szukać opcji. Telefony z serii Nexus okazały się nieco zbyt drogie, jeśli chodzi o model 6P w Indiach, a Moto X Style zapowiada się na urządzenie, które wywoła wiele walk z konkurencją.

motorola-motox-style-black

Wyposażony w 5.7″ QHD ekran LCD, styl jest wysoki fella pakowania 1440×2560 pikseli (502 PPI) w nim i chronione przez Gorilla Glass 3. 11.1 mm grubości i ważący 179 gramów Style jest ciężki, ale dzięki typowemu zakrzywionemu charakterowi konstrukcji, Style jest raczej łatwy do trzymania w rękach, zwłaszcza gdy ma mnóstwo opcji na tylnych obudowach – drewnianych, silikonowych, skórzanych, możesz je wymienić, a Motomaker je ma!

Motorola dokonała jednego z najmądrzejszych wyborów, jeśli chodzi o procesor. Podobnie jak LG, wybrali Qualcomm Snapdragon 808 SoC, który jest sześciordzeniowym procesorem taktowanym zegarem o częstotliwości 1.8 GHz i towarzyszy mu 3 GB pamięci RAM. Czy to wystarczy dla telefonu uważanego za przyszłościowy? Cóż, jak na telefon, który działa z prawie-stockowym Androidem zbudowanym poza 5.1 to nie powinno być żadnym problemem.

Z dual sim taca podwajając jako gniazdo micro SD, który może pomieścić aż 128 GB opcje telefonu są naprawdę co będzie ekscytować potencjalnych nabywców. Ale to, co nie jest tak dobre, to fakt, że telefon jest wyposażony w niewymienną baterię o pojemności 3000 mAh. Może to wynikać z faktu, że Motorola postanowiła w tym roku uczynić wszystkie swoje telefony odpornymi na wodę, co widać również w modelu Style.

styl5

Podczas gdy ekran QHD jest jedną z mocnych stron modelu Style, aparat 21MP zbudowany na bazie modułu Sony IMX230 jest drugą. Motorola twierdzi, że aparat fotograficzny jest obecnie jednym z najlepszych w branży i dorównuje większości flagowców. Jest też wyposażony w dwutonową lampę błyskową LED. Aparat przedni ma rozdzielczość 5 MP i jest wyposażony w lampę błyskową.

Wygląda na dobry pakiet ogólnie z opcjami 32GB i 64GB i najszybciej ładujący się telefon na świecie z Moto’s Turbo Charger, który ładuje telefon do 10 godzin czuwania w ciągu 15 minut, Dual 4G LTE obsługiwane. Moto X Style będzie dostępny wyłącznie w serwisie Flipkart w cenie 29,999INR za 16 GB model i 31 999INR dla 32GB model, od godziny 12:00 15 października.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka