Oficjalna tapeta UEFA Euro 2012 na żywo dla systemu Android

Ciesz się inauguracją Euro 2012 z oficjalną tapetą Adidas – UEFA Euro 2012 Live, dostępną wyłącznie dla systemu Android. Strona Euro 2012 tapeta na żywo przynosi niesamowitość do telefonu z systemem Android z jego chłodnym designem, żywymi kolorami i oficjalnymi piłkami Tango 12. To obowiązkowa tapeta dla wszystkich fanatyków piłki nożnej! Bezpłatnie do pobrania.

To jest niesamowite tapety na żywo z schludny i gładki interfejs, dodając smak turnieju piłkarskiego bezpośrednio na smartfonie. Zielony trawiasty karbowane tło zachowuje poczucie boiska piłkarskiego, gdzie można kopać, stuknąć, i volley wiele oficjalnych „Tango 12” piłki meczowe bezpośrednio na ekranie głównym. Opcje, które można dostosować, obejmują – ustawienie liczby piłek nożnych, wybór flagi kraju, wybór linii połowy boiska i czasów przejścia. Na środku znajduje się oficjalne logo UEFA Euro 2012, logo Adidas oraz wybrana flaga narodowa, która zmienia się automatycznie. Ogólnie rzecz biorąc, świetna tapeta na żywo, ale darmowa.

UEFA Euro 2012 Live wallpaper_Android     Ustawienia adidas UEFA Euro

  • Wybierz flagi narodowe z wszystkich 16 zakwalifikowanych krajów – Chorwacja, Czechy, Dania, Anglia, Francja, Niemcy, Grecja, Włochy, Holandia, Polska, Portugalia, Republika Irlandii, Rosja, Hiszpania, Szwecja i Ukraina.
  • Dodaj do “5 Tango” 12 piłek nożnych na ekranie w dowolnym momencie.
  • Dostosuj linie połowy boiska, aby odzwierciedlały gospodarzy – Polskę i Ukrainę.
  • Wykonane przy użyciu oficjalnego oprogramowania, aby zapewnić jakość i wydajność
  • Oficjalnie licencjonowane wydanie od Adidas, sponsora mistrzostw UEFA Euro 2012.

Wypróbuj! [Pobierz Adidas EURO 2012 Live Wallpaper – Rozmiar: 11MB]

~ Oficjalną aplikację UEFA EURO 2012 dla systemu Android można pobrać tutaj.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka