OnePlus 5 – premiera 20 czerwca, premiera w Indiach 22 czerwca [wyciekł oficjalny render prasowy]

Wczoraj firma OnePlus w końcu ujawniła informacje dotyczące premiery długo oczekiwanego modelu “OnePlus 5”, który jest zaplanowany 20 czerwca o godzinie 12:00 czasu EDT, w ramach wydarzenia premierowego online, jak to miało miejsce w przeszłości. Wkrótce po tej ekscytującej wiadomości w sieci pojawiły się rzekomo nowe rendery prasowe OnePlus 5, dzięki uprzejmości Android Police. Wyciekły render odrzuca wszystkie wcześniejsze plotki i daje ostateczny pogląd na projekt OP5. Po ogłoszeniu OnePlus zaplanował wydarzenia na całym świecie, podczas których zainteresowani fani będą mogli zobaczyć urządzenie po raz pierwszy. Firma zaprezentuje OnePlus 5 w Indiach zaledwie dwa dni po globalnej premierze, 22 czerwca na imprezie w Bombaju o godzinie 14:00 czasu lokalnego.

Zgodnie z najnowszymi zdjęciami OnePlus 5 będzie wyposażony w podwójny aparat tylny, a jego konstrukcja wydaje się bardzo podobna do iPhone’a 7 Plus. Lampa błyskowa jest umieszczona obok modułu aparatu, a znak firmowy OnePlus znajduje się pośrodku. Przycisk zasilania i pokrętło głośności znajdują się odpowiednio po prawej i lewej stronie. Potwierdzono już, że urządzenie będzie napędzane przez procesor Snapdragon 835, a wyciekły obraz pokazuje włączenie charakterystycznego dla OnePlus przełącznika wyciszenia w lewym górnym rogu. Reszta sprzętu jest na razie nieznana, ale spodziewamy się więcej takich przecieków przed oficjalną premierą.

Fani OnePlus w Indiach, którzy ustawią powiadomienie SMS, aby oglądać premierę na żywo od dziś do 20 czerwca, być może zapiszą się do konkursu, w którym 5 szczęśliwych zwycięzców otrzyma OnePlus 5. Zagorzali fani mogą także kupić bilety, aby obejrzeć wydarzenie na żywo 22 czerwca w NSCI Dome w Bombaju.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka