Panasonic wprowadza na rynek Eluga Note z 5.5″ FHD, 16MP z potrójną lampą błyskową LED i baterią 3000mAh za Rs. 13,290

Z rynku, który jest przeładowany chińskim OEM, mamy teraz japoński gracz w postaci Panasonic, który będzie chciał dostać się bardziej zajęty również. A najpopularniejszym segmentem, jeśli chodzi o smartfony, jest 5.5-calowy telefon klasy średniej o agresywnej cenie. To właśnie tutaj Panasonic przedstawia telefon Eluga Note, który został uruchomiony dziś wcześniej. Przyjrzyjmy się, jak ta oferta wypada w porównaniu z innymi popularnymi graczami.

Eluga Note jest wyposażona w aparat 5.5″ wyświetlacz IPS LCD pakowanie 1920*1080 pikseli i pochodzi lekki około 140 gms z grubości nieco więcej niż 8 mm. Ogólna konstrukcja jest prosta i podstawowa, nie ma nic, co by przyciągało wzrok. Pod maską Eluga Note kryje się Mediatek 6753 Ośmiordzeniowy procesor taktowany zegarem o częstotliwości 1.3GHz w połączeniu z 3GB pamięci RAM i 32GB pamięci wewnętrznej, którą można rozszerzyć do 32GB za pomocą zewnętrznej karty micro SD.

panasonic_eluga_note

Telefon posiada również niewymienny Bateria o pojemności 3000 mAh która jest w stanie zapewnić cały dzień użytkowania. Obsługuje on także funkcję PumpXpress firmy Mediatek, która szybko ładuje baterię. Panasonic twierdzi również, że bateria nie nagrzewa się 1.2x mniejszy niż u konkurencji i o 45% bardziej wydajny. Eluga Note jest wyposażony w IR blaster możliwość zdalnego sterowania większością telewizorów, a także NFC, którego nie znajdziemy w wielu telefonach w tym przedziale cenowym. Telefon działa w oparciu o własny interfejs użytkownika Eluga UI zbudowany na bazie systemu Android Marshmallow. Telefon obsługuje Dual SIM z 4G LTE i VoLTE, jak również.

Jeśli chodzi o aparat, telefon posiada 16MP 6-częściowy obiektyw głównego aparatu fotograficznego z 3 diodami LED dla lampy błyskowej, coś, co jest nowością w telefonach tutaj. Przedni aparat ma 5 MP i nie ma żadnych informacji o obsłudze szerokokątnej itp.

Eluga Note jest wyceniony na 13 290 INR i jest dostępny w kolorze szampańskiego złota. Telefon trafi do sprzedaży już wkrótce, ale tylko poprzez kanał OFFLINE. Z procesorem Mediatek, brak skanera linii papilarnych i większa bateria nie ma nic, co odróżnia telefon od innych ofert, takich jak LeEco Le 2, Xiaomi Redmi Note 3, które są tańsze i mają się dobrze. Stało się to normą dla telefonu w każdym segmencie, aby przyjść z czytnikiem linii papilarnych i nie rozumiemy, dlaczego nie został uwzględniony. Będzie to trudne zadanie dla telefonu, aby przyciągnąć nabywców i tylko czas pokaże, jak ten telefon będzie się sprawował.