Piękne darmowe świąteczne tapety na żywo dla Androida

Oto kilka wspaniałych tapet na żywo, które pozwolą cieszyć się okresem świątecznym, chłodną zimą i powitać nadchodzące Boże Narodzenie i Nowy Rok 2012. Samsung Dallas Technology Labs opublikował kilka darmowych żywych tapet dla systemu Android, które olśnią ekran Twojego smartfona w tym sezonie świątecznym dzięki pięknym animowanym tapetom.

1. Samsung Parallax Winter LWP

Zimowa scena z paralaksą przypominająca o feriach zimowych i Bożym Narodzeniu. Typ, prędkość i liczbę płatków śniegu na ekranie można dostosować w menu ustawień.

   

Pobierz tutaj

2. Samsung Carnival Live Wallpaper

Wibrujące koła kwiatowe obracające się i mieszające się w różnych kolorach. Możliwość skonfigurowania i dostosowania typu kwiatu, prędkości i liczby kwiatów na ekranie.

   

Pobierz tutaj

3. Świąteczna tapeta na żywo 3D Fr

Ta autorstwa Jetblack Software jest naprawdę wspaniała i jedna z najlepszych darmowych świątecznych tapet na żywo dla Androida. 3D Christmas Live Wallpaper Free to oszałamiająca tapeta na żywo 3D z migoczącą choinką i ekscytującym odliczaniem do świąt Bożego Narodzenia. Odliczanie można ustawić na dzień Bożego Narodzenia, dzień Nowego Roku, wigilię Bożego Narodzenia itp. Oferuje opcje dostosowywania, aby skonfigurować wydajność grafiki, jakość renderowania, poziom szczegółowości i typ odliczania. Jakość jest po prostu niesamowita i ostra, wypróbuj go!

   

   

Pobierz tutaj

Mam nadzieję, że spodobają Ci się powyższe tapety na żywo. Wesołych Świąt i nadchodzącego Nowego Roku. ��

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka