Pobierz Androida 6.0 Wielkanocne jajo Marshmallow na Lollipop bez roota

Google ma tradycję umieszczania easter eggów w każdej wersji Androida, a z czasem są one coraz lepsze. Wielkanocne jajo stało się jeszcze bardziej interesujące dzięki premierze Androida 5.0 Lollipop, który zawiera mini-grę podobną do bardzo popularnej Flappy Bird. Firma Google ukryła podobny easter egg w najnowszej wersji systemu Android, i.e. Marshmallow, ale z kilkoma ładnymi zmianami GUI.

wp-1457456265389.jpeg   Wielkanocne jajo Marshmallow

Wielkanocne jajo z Marshmallow posiada maskotki Marshmallow na patyku i umożliwia dodanie 5 dodatkowych graczy, w sumie 6 w różnych kolorach logo Androida. Twoi znajomi mogą się przyłączyć, dotykając ikony + u góry, aby grać razem, lub możesz po prostu użyć kilku palców do sterowania droidami. Jest to jednak o wiele trudniejsze niż w przypadku Lollipopa. ��

Przechodząc do rzeczy, ci, którzy korzystają z Lollipopa i nadal chcą wypróbować „easter egg” z Marshmallow, mogą to zrobić instalując niewielką aplikację. Aplikacja o nazwie ‘Kraina Marshmallow‘ nie wymaga roota i wymaga tylko pozwolenia na wibracje, co jest niezbędnym elementem gry. Aplikacja działa jak czarodziej i obsługuje urządzenia z systemem Android v5.od 0 w górę. Aplikacja dobrze się integruje i może być ustawiona jako domyślny easter egg lub można ją po prostu uruchomić z szuflady aplikacji, kiedy tylko zechcesz. Instrukcje dotyczące uruchamiania easter eggów są takie same, a poniżej znajduje się demo wideo (przez Max Patchs) w akcji.

Pobierz grę Marshmallow [Dostępne w Google Play]

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka