Pobierz podręcznik użytkownika Moto E w języku angielskim i hindi

Motorola niedawno zaprezentowała swój budżetowy smartfonMoto E’ w Indiach za jedyne Rs. 6,999. Urządzenie zostało wyczerpane w ciągu 16 godzin od wprowadzenia do sprzedaży wyłącznie w serwisie Flipkart. Moto E to najtańszy smartfon z systemem Android w segmencie podstawowym, wyposażony w system Android 4.4 KitKat i przyzwoity sprzęt. Moto E kosztuje 4.Wyświetlacz qHD 3″, 1.Dwurdzeniowy procesor Snapdragon 200 2 GHz, 1 GB pamięci RAM, tylny aparat 5 MP, 4 GB pamięci wewnętrznej (z możliwością rozszerzenia przy użyciu karty microSD do 32 GB) i bateria o pojemności 1980 mAh. Moto E jest telefonem Dual-SIM, jego wyświetlacz ma powłokę zapobiegającą powstawaniu smug i szkło Corning Gorilla Glass 3. Telefon jest odporny na zarysowania i wytrzymuje również przypadkowe zachlapania wodą dzięki wodoodpornej osłonie przeciwrozpryskowej.

15-05-2014 18-21-03

Najwyraźniej Moto E sprzedaje się jak ciepłe bułeczki, ponieważ słuchawka jest nadal niedostępna w sklepie Flipkart, a większość użytkowników w Indiach już ją nabyła. W opakowaniu znajduje się tylko skrócona instrukcja obsługi, a nie drukowany podręcznik użytkownika. Jeśli jesteś osobą, która po raz pierwszy kupuje smartfon i przechodzi z telefonu stacjonarnego na zupełnie nowy ekosystem Android, musisz pobrać instrukcję obsługi Moto E oficjalna instrukcja obsługi Moto E. Podręcznik użytkownika Moto E to 70-strona Wyczerpujący przewodnik dostępny do pobrania w formacie PDF, zarówno w języku angielskim, jak i hindi, dla wygody użytkownika.

15-05-2014 18-28-16

Przewodnik jest naprawdę przydatny dla użytkowników początkujących w systemie Android. Zawiera on informacje na temat rozpoczynania pracy, zarządzania ekranem głównym i aplikacjami, sterowania & dostosowanie różnych ustawień, wskazówki i sztuczki dotyczące połączeń, kontaktów i wiadomości. Instrukcje dotyczące korzystania z wirtualnej klawiatury, aplikacji Google, łączenia się z siecią Wi-Fi i konfigurowania tetheringu itp. są wyraźnie wymienione wraz z odpowiednimi zrzutami ekranu. Dostępna jest również rozwiązywanie problemów Jeśli niestety w Twoim telefonie Motorola wystąpi problem sprzętowy, poszukaj autoryzowanych centrów napraw Motoroli w Indiach.

Pobierz podręcznik użytkownika Motorola Moto E [PDF] –  Język angielski  |  Hindi

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka