Samsung Galaxy Nexus wkrótce w Indiach

Samsung Galaxy Nexus został niedawno zapowiedziany przez firmy Google i Samsung na imprezie medialnej, która odbyła się 19 października w Hongkongu. Oficjalnie Samsung poinformował, że od listopada Galaxy Nexus będzie dostępny w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Europie i Azji. Wygląda na to, że nie ma żadnych opóźnień i urządzenie trafi na czas do sklepów na rynku indyjskim. Wydaje się to potwierdzone, ponieważ Google India właśnie umieściło oficjalną stronę rejestracyjną dla Galaxy Nexusa. Link: www.google.co.in/nexus

Możesz odwiedzić powyższą stronę i zarejestrować się, podając swój identyfikator e-mail, aby otrzymywać powiadomienia o dostępności Galaxy Nexus w Indiach. Na stronie internetowej wymieniono także główne cechy urządzenia, z których niektóre obejmują: Android 4.0, system operacyjny Ice Cream Sandwich, 4.Wyświetlacz 65 cali 1280 x 720 HD Super AMOLED, 1.Dwurdzeniowy procesor 2 GHz, 5-megapikselowy aparat tylny, 1 GB RAM, Face Unlock, HSPA+ 21 Mbps (LTE w wybranych regionach).

Nie ma jeszcze informacji na temat ceny Galaxy Nexusa w Indiach i daty jego dostępności. Ale to naprawdę wspaniałe widzieć, że Samsung uważa Indie za silny rynek, który aktywnie wprowadza większość swoich niesamowitych smartfonów szybko tutaj, zaraz po ich oficjalnym ogłoszeniu. Niedawno zaprezentowany Galaxy Note pojawi się w Indiach 2 listopada, obejrzyj transmisję na żywo o 12:30 na stronie www.livestreampro.com/samsung/galaxynote.

via [BGR.na stronie ]

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka