Samsung Galaxy S9+ dostaje Dual VoLTE i wsparcie dla nagrywania rozmów w Indiach dzięki najnowszej aktualizacji OTA

Samsung rozpoczął wprowadzanie nowej aktualizacji OTA dla smartfona Galaxy S9+ w Indiach. Aktualizacja OTA o rozmiarze 425MB w końcu przynosi wsparcie dla Dual VoLTE, a także poprawioną wydajność dla VoLTE i VoWiFi. Dzięki funkcji Dual VoLTE użytkownicy Galaxy S9 Plus mogą teraz korzystać z 4G i VoLTE na obu kartach SIM. Aktualizacja wprowadza także natywną obsługę nagrywania rozmów, która pozwala użytkownikom automatycznie nagrywać rozmowy i zapisywać je w pamięci wewnętrznej lub na karcie microSD. Oprócz tych dwóch godnych uwagi funkcji, aktualizacja zawiera majową poprawkę zabezpieczeń systemu Android.

galaxy s9+ dual volte support ota india

galaxy s9+ automatyczne nagrywanie rozmów indie

W Galaxy S9 plus natywna obsługa nagrywania rozmów

Update changelog:

• Lepsza wydajność. – VoLTE, VoWIFI
  • Usługa Dual VoLTE/VoWIFI jest dostępna dla obu kart SIM w podwójnych slotach SIM. ( ? Usługa jest dostępna tylko dla urządzeń dual SIM i może być nadal ograniczona w zależności od operatora usług dla każdej karty SIM. )
  • Zwiększono bezpieczeństwo urządzenia.

Jak wskazał m.in Rakesh, S9+ obsługuje teraz Vodafone VoLTE, podczas gdy Airtel i Jio VoLTE działały wcześniej. Najnowsza aktualizacja OTA dla Samsunga Galaxy S9+ aktualizuje numer build urządzenia w Indiach do G965FXXU1BRE3. Jedynym rozczarowaniem jest to, że nadal działa w oparciu o system Android 8.0 Oreo zamiast Androida 8.1 Oreo. Mamy nadzieję, że Samsung spełni to życzenie wraz z przyszłą aktualizacją.