Truecaller udostępnia aplikację Truemessenger dla systemu Android w Indiach – pomaga odfiltrować spamowe wiadomości SMS

Wszyscy słyszeliśmy o folderze Truecaller aplikacja, która jest jedną z najczęściej używanych aplikacji do identyfikacji rozmówców. Wykorzystując sukces aplikacji i jej popularność, wprowadzili teraz dostępny innej aplikacji ‘TruemessengerTruecaller to aplikacja, która pomoże zwalczać podobne problemy, z jakimi borykała się aplikacja Truecaller &#8211 tym razem będzie to walka ze spamem. Ostatnio Truecaller również ogłosił ‘Truedialer która w magiczny sposób identyfikuje nieznane numery w historii połączeń i dodaje dla nich nazwy.

W ciągu roku na całym świecie wysyłanych jest około 8 bilionów wiadomości tekstowych, a aż 15% z nich to wiadomości śmieciowe/spamowe, które trafiają do skrzynki odbiorczej użytkownika i pozostawiają go sfrustrowanego lub wyrywającego sobie włosy z głowy, zastanawiającego się, skąd nadawcy wzięli swój numer. Ja na przykład otrzymuję średnio 20 wiadomości tekstowych spam dziennie i próbowałem wielu różnych metod i aplikacji, aby się ich pozbyć, ale wszystkie te wysiłki niewiele dały.

W tym miejscu przydatna może okazać się ogólnoświatowa społeczność Truecaller, licząca aż 150 milionów członków. Po zainstalowaniu aplikacji Truemessenger Aplikacja umożliwia przypisanie nazwy/identyfikatora do numerów, które nie są częścią kontaktów/książki telefonicznej. W ten sposób można oznaczyć je jako spam. Następnie wszystkie oflagowane wiadomości są przenoszone do dedykowanego folderu SPAM który można później przejrzeć i albo usunąć, albo zachować (jeśli coś zostało oznaczone jako spam nieumyślnie). Podobnie jak Truecaller, który korzysta z informacji udostępnianych przez szeroką społeczność, Truemessenger również robi coś podobnego, zbierając informacje ze swojej bazy danych i pomagając Ci zidentyfikować spam od przydatnych wiadomości, a tym samym unikając wiadomości od nadawców, których po prostu nie chcesz słyszeć, tak samo jak w przypadku dzwonienia!

   

   

Główne cechy:

  • Możliwość przypisania nazwy do numeru, nawet w przypadku kontaktów spoza książki telefonicznej

  • Zasoby do wykrywania, blokowania i zgłaszania spamu wraz z innymi członkami Truecaller, aby stworzyć inteligentniejszą społeczność

  • Możliwość unikania wiadomości od niechcianych numerów i kontaktów

  • Czysta skrzynka odbiorcza, w której wiadomości spamowe są w magiczny sposób przesyłane do osobnego folderu

  • Możliwość dodawania zaawansowanych opcji filtrowania poprzez tworzenie niestandardowych filtrów ze znanymi słowami kluczowymi lub seriami numerów (numery kierunkowe lub kody krajów)

Jednakże, ta aplikacja została stworzona dostępna tylko dla użytkowników z Indii i będą udostępniane reszcie świata falami. Uważamy, że jest to głównie wątek ostrożnie więcej na zasadzie eksperymentu, wprowadzając aplikację w Indiach, gdzie spam wiadomości tekstowych są na nigdy wcześniej wysoki. Podobnie jak w przypadku aplikacji Truecaller, użytkownik będzie musiał rozstać się ze swoim numerem telefonu komórkowego, a aplikacja spróbuje wyciągnąć jak najwięcej szczegółów o użytkowniku na własną rękę ze źródeł mediów społecznościowych (o Tobie i innych osobach, jak również), a następnie pozwoli Ci zmodyfikować je w razie potrzeby.

Więc śmiało! Wypróbuj aplikację Truemessenger, pobierając ją ze sklepu Google Play, i pamiętaj, aby sprawdzić ekskluzywny dźwięk alarmu wiadomości skomponowany przez jednego z najbardziej znanych DJ-ów, Avicii!

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka